تلفن:

08138251188 - 09181117805

علت پرش تصویر تلویزیون ال جی

علت پرش تصویر تلویزیون ال جی
اگر تصویر تلویزیون ال جی شما پرش دارد، برای رفع مشکل تصویر تلویزیون ال جی و تشخیص علت پرش تصویر تلویزیون، لطفا موارد زیر را بررسی نمایید:
لطفا چک کنید که آیا تصاویر در همه‌ی ورودی‌ها پرش دارد یا خیر؟ در صورتی که تصویر منوها نیز پرش دارد، نیازی نیست تصویر باقی ورودی‌ها را بررسی نمایید و لازم است تلویزیون ال جی شما از سوی کارشناس تعمیرات بررسی شود تا علت چشمک زدن تصویر تلویزیون مشخص شود.
علت پرش تصویر تلویزیون ال جی چیست؟
علت پرش تصویر تلویزیون ال جی می‌تواند به موارد مختلفی مربوط باشد. گاهی می‌توان این مشکل را تنها با انجام چند کار ساده برطرف کرد، اما اگر پرش تصویر، چندین بار تکرار شد، دیگر باید نگران دستگاه تلویزیون بوده و برای برطرف کردن آن، به دنبال راه حل اساسی باشید.
گاهی مشکلات مربوط به سیم کشی ساختمان می تواند موجب پرش تصویر تلویزیون شود و یا اینکه، در برخی مواقع دستگاهی در نزدیکی تلویزیون قرار دارد که باعث ایجاد نویز در آن و در نتیجه پرش تصویر می شود.
اما اگر هیچ‌کدام از موارد بالا، علت پرش تصویر تلویزیون ال جی نبود، بهتر است به سراغ مواردی که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت بروید.
علت پرش تصویر تلویزیون ال جی را می‌توان موارد زیر دانست:
خرابی بک لایت تلویزیون
خراب شدن پنل تلوزیون
خرابی سیم کشی ساختمان
خرابی برد پاور
خراب شدن مین برد
در ادامه، هریک از موارد بالا را دقیقتر بررسی خواهیم کرد.
خرابی بک لایت تلویزیون
می‌توان مهم‌ترین علت پرش تصویر تلویزیون ال جی را خرابی بک لایت تلویزیون ال جی دانست. علاوه بر مواردی که در مطلب بک لایت تلویزیون چیست و چگونه آن را تعمیر کنیم؟ به آن اشاره شد، این مورد می‌تواند یکی از عوامل علت پرش تصویر تلویزیون ال جی باشد و تعمیر آن نیز از عهده‌ی متخصص تعمیرات تلویزیون ال جی برمی‌آید.
خراب شدن پنل تلوزیون
از دیگر دلایل مهم علت پرش تصویر تلویزیون ال جی می‌توان به خراب شدن پنل و سوختگی در برد آدرس پنل اشاره کرد. معمولا خرابی پنل به دلیل وارد شدن ضربه و یا آب خوردگی به وجود می‌آید و اگر تلویزیون ضربه خورده باشد، تنها راه حل مشکل، تعویض کامل پنل است که تقریبا با قیمت خرید دستگاه جدید برابری کرده و بهتر است تلویزیون را به کل تعویض کنید.
خرابی سیم کشی ساختمان
مورد بعدی علت پرش تصویر تلویزیون ال جی، بروز اختلال در سیم کشی ساختمان است که باعث ایجاد نویز بر روی سیگنال‌های تلویزیون شده و در نهایت موجب پرش تصویر می‌شود. در چنین مواقعی، فیوزهای خانه باید یکی یکی قطع شوند تا آن بخشی که موجب نویز می‌شود، شناسایی شده و مشکل را برطرف کنید. البته، بررسی این مورد از عهده‌ی متخصص برمی‌اید.

تعمیر تلویزیون ال جی در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید. درخواست تعمیر تلویزیون ال جی انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5