تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور یخچال هیتاچی

ارور یخچال هیتاچی
 ارور یخچال هیتاچی بیشتر اشکالات به صورت کدهای خطاء نمایش داده می‌شود این ارورها کار تشخیص و تعمیر را آسان می‌کنند. در زیر ارور یخچال سای بای ساید ویرپول هیتاچی  را به همراه توضیحات و راهنمای حل که خودتان هم می‌توانید انجام دهید را آورده‌ایم.
نحوه عیب یابی یخچال هیتاچی چگونه است؟
تکنولوژی یخچال‌هایی نظیر هیتاچی، پیچیدگی‌های مخصوص به خودشان را دارند و به همین دلیل بررسی و عیب یابی آن‌ها نیز نیازمند تخصص و تجربه‌ی فراوان است. اما بد نیست در این فرصت، با مشکلات متداول یخچال هیتاچی آشنا شویم تا اگر نشانه‌هایی از بروز هریک از آن‌ها را در دستگاه مشاهده کردیم، فورا با تعمیرگاه مجاز نظیر همدان سرویس تماس بگیریم.

 ارور یخچال هیتاچی

مشکلات متداول یخچال هیتاچی به شرح زیر است:
یخچال فریزر هیتاچی صدای زیاد می‌دهد.
یخچال فریزر هیتاچی روشن نمی‌شود.
یخچال فریزر هیتاچی یکسره کار می‌کند.
فریزر هیتاچی منجمد نمی‌کند.
لاستیک دور درب یخچال فریزر هیتاچی خراب شده است.
موتور یخچال فریزر هیتاچی کار نمی‌کند.
موتور یخچال فریزر هیتاچی داغ کرده است.
یخچال فریزر هیتاچی برفک می‌زند ودیفراست نمی‌کند.
فن یخچال فریزر هیتاچی کار نمی‌کند.
سنسور یخچال فریزر هیتاچی عمل نمی‌کند.
صفحه دیجیتالی یخچال فریزر هیتاچی خراب شده است.
برد الکترونیکی یخچال فریزر هیتاچی خراب شده است.
ارور یخچال هیتاچی
F002 ارتباط برد اصلی و برد پنل نمایشگر با مشکل مواجه شده است. جهت بررسی برد الکترونیکی و برد پنل و اتصالات میان برد اصلی و برد پنل، با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F003 واحد IM با مشکل مواجه شده است. هرچه سریع‌تر یخچال را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
F004 محفظه‌ی دیفراست فریزر خراب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. همچنین ممکن است سنسور دیفراست فریزر اتصالی پیدا کرده یا خراب شده باشد. احتمال بروز مشکل در برد الکترونیکی نیز می‌رود، به همین دلیل بهتر است برای بررسی دقیق‌تر مشکل، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F005 سنسور IM دچار اختلال شده است و باید تعمیر یا تعویض گردد. برای این کار، یخچال را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
F007 رله و اورلود باید هرچه سریع‌تر بررسی شوند تا در صورت لزوم تعمیر یا تعویض گردند. فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F008 کمپرسور (موتور) یخچال با مشکل مواجه شده است و به دلیل جدیت موضوع، باید بدون معطلی یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F009 کمپرسور یخچال دچار اختلال شده است و ممکن است نیاز به تعمیر یا حتی تعویض داشته باشد. فورا یخچال را از برق بکشید و با همدان سرویس مجاز تماس بگیرید.
F011 در سرعت کمپرسور مشکلی ایجاد شده است و باید به طور کامل بررسی شود. برای این کار، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F012 موتور FR یخچال با مشکل روبه‌رو شده است و باید توسط متخصص بررسی شود. فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F013 موتور فن K دچار اختلال شده است و پروانه‌های فن نیز باید بررسی شوند. یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F014 افت ولتاژ منبع تغذیه؛ این مورد بسیار خطرناک بوده و ممکن است به یخچال آسیب جدی وارد کند. جهت بررسی برد الکترونیکی با همدان سرویس تماس بگیرید.
F015 موتور F2 با مشکل مواجه شده است و عملکرد آن مختل شده. بدون معطلی یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F016 فن RR خطا داده است و باید هرچه زودتر بررسی شود. برای این کار یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F018 سنسور دیفراست خراب شده است و باید تعمیر یا تعویض گردد، همچنین برد الکترونیکی نیز باید بررسی شود. یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F101 سنسور انجماد خراب شده است و باید تعمیر یا تعویض شود. جهت بررسی مشکل، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F102 سنسور دمای محیطی یخچال، خراب شده است. سیم‌های سنسور و برد الکترونیکی باید هرچه سریع‌تر بررسی شوند. یخچال را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
F103 سنسور TC خطا داده است و خرابی آن باید بررسی شود. برای این کار، فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F104 سنسور دیفراست خطا داده است و نیاز به بررسی جهت تعمیر یا تعویض دارد. به محض دیدن این ارور یخچال هیتاچی، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F106 سنسور دمای داخلی یخچال با مشکل مواجه شده است و باید تعمیر یا تعویض شود. جهت بررسی دقیق‌تر مشکل یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F110 عملکرد سنسور دیفراست با اختلال مواجه شده است و باید تعمیر یا تعویض شود. برای این کار، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F301 دمای فریزر بالا رفته و داخل آن گرم شده است. احتمال دارد لاستیک دور درب خراب شده باشد؛ اگر چنین نبود، ممکن است کمپرسور با مشکل مواجه شده باشد پس بهتر است فورا یخچال را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
F302 دمای یخچال و فریزر بالا رفته و فضای داخلی این دو، خنک نیست. ابتدا لاستیک دور درب را بررسی کنید و اگر سالم بود، احتمال مشکل برد الکترونیکی و کمپرسور وجود دارد. فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

تعمیر یخچال هیتاچی در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیر یخچال هیتاچی انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5