تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور ماشین لباسشویی کنوود

ارور ماشین لباسشویی کنوود
 ارور لباسشویی یکی از مهمترین مواردی است که باید حتما جدی گرفته شود. کدهای خطا درواقع ایرادهایی هستند که لباسشویی به وسیله ی سنسورهای خود که در بخش های مختلف قرار داده شده اند، تشخیص می دهد. با این تعریف بطور مثال اگر در قسمت تخلیه آب از دیگ لباسشویی مشکلی وجود داشته باشد، که می تواند ناشی از کار نکردن پمپ تخلیه و یا گرفتگی لوله های تخلیه و یا….باشد، ماشین متوجه مشکل شده و با نشان دادن ارور یا اروری بر روی صفحه نمایشگر خود، ما را از وجود این مشکل آگاه می سازد.

ارور ماشین لباسشویی کنوود

ارور  E01 یا Er30 لباسشویی کنوود
این ارور از بسته نشدن درب لباسشویی بطور صحیح خبر می دهد. ممکن است چیزی مانع بسته شدن درب شده باشد و یا لاستیک دور درب درآمده باشد. دلیل دیگر بروز این خطا، خرابی میکروسوئیچ قفل درب است. بررسی نمایید که درب به درستی بسته شده باشد.
ارور E02 یا Er10 لباسشویی کنوود
در صورتی که ارور e2 بر روی صفحه نمایش ظاهر شود، بدین معناست که سطح آب در لباسشویی کم بوده و زیر هیتر قرار دارد. فشار شیر ورودی آب کم بوده و یا شیر برقی ورودی آب دچار مشکل شده یا کاملا باز نمی باشد. چک کنید آیا شیر ورودی تامین آب دستگاه مشکلی دارد؟ در صورت نیاز تعویض شیر برقی ممکن است به رفع مشکل بیانجامد. اگر نتوانستید ارور را رفع نمایید، لباسشویی کنوود را از پریز برق بیرون کشیده و با متخصصان همدان سرویس تماس بگیرید.
خطای E03 یا Er21 لباسشویی کنوود
بروز خطای e3 به معنای ایراد در پمپ تخلیه و یا گرفتگی لوله تخلیه و فیلتر پمپ می باشد. جهت رفع این ارور بهتر است با تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی تماس بگیرید. با این حال ابتدا لوله تخلیه و فیلتر پمپ را بررسی نمایید و اطمینان حاصل کنید که مسدودیتی در آنها وجود نداشته باشد. ممکن است پمپ تخلیه سوخته باشد.
ارور E9 در ماشین لباسشویی کنوود :
ارور E9 در ماشین لباسشویی کنوود به ما می گوید که ولتاژ منبع تغذیه ماشین لباسشویی کنوود بیش از اندازه بالا و یا خیلی کم می باشد .
در صورت نمایش این ارور  یا ارور در ماشین لباسشویی کنوود ، اگر ولتاژ منبع تغذیه لباسشویی از 150 ولت کمتر باشد و یا بیشتر از 260 ولت باشد ، لباسشویی کنوود به صورت اتوماتیک متوقف می شود و زمانی که ولتاژ منبع تغذیه به میزان مورد نظر برسد ، لباسشویی فعالیتش را ادامه می دهد .
ارور E10 در ماشین لباسشویی کنوود :
ارور و یا ارور E10 بیانگر مشکل آب ورودی هنگام شستن لباس ها می باشد .
در صورت بروز این مشکل باید فشار آب ورودی را چک کنید و فیلتر شیر ورودی به دستگاه را نیز چک کنید تا مطمین شوید که فیلتر مسدود نمی باشد .
ارور E12 در ماشین لباسشویی کنوود :
این ارور بیانگر ایراداتی از قبیل : قفل درب لباسشویی ، بسته بودن شیر آب ورودی به دستگاه ، توقف فعالیت موتور دستگاه و وجود خطا در تخلیه آب دستگاه می باشد .
برای رفع این ارور باید ماشین لباسشویی کنوود را RESTART کرد و دریچه ورودی را تغییر داد .
ارور E21 در ماشین لباسشویی کنوود :
ارور یا ارور E21 به ما می گوید که در تخلیه آب در هنگام شست و شو مشکلی رخ داده است .
برای رفع عیب کردن در این حالت باید بررسی کنید که پمپ تخلیه دستگاه مسدود نشده باشد .
ارور E30 در ماشین لباسشویی کنوود :
ارور یا ارور E30 مربوط به بروز مشکل در قفل درب ماشین می باشد .
برای رفع این ارور باید درب ماشین لباسشویی را چک کنید تا ببینید که لباس ها در بین درب ماشین قرار نگرفته باشند .
ارور E61 در ماشین لباسشویی کنوود :
ارور E61 مربوط به خطاهای : قفل درب ماشین لباسشویی کنوود ، بسته بودن شیر آب ورودی به دستگاه ، توقف موتور ماشین و تخلیه آب همراه با مشکل در ماشین لباسشویی می باشد .
برای رفع این مشکل نیز باید سیم موتور را بررسی کنید و یا موتور را تعویض نمایید ، که برای انجام این کارها باید با نمایندگی ها و یا با مجموعه ابرکاوان تماس بگیرید و این کار را به آنها بسپارید .
ارور E60 در ماشین لباسشویی کنوود :
در انتها ارور E60 نیز به بروز خطا در : قفل درب لباسشویی ، بسته بودن شیر آب ورودی ، توقف فعالیت موتور لباسشویی کنوود و وجود مشکل در تخلیه آب ، مربوط می شود .
برای رفع عیب در این ارور باید : PCB را تغییر دهید . سیم موتور دستگاه را بررسی کنید . در نهایت نیز موتور را تعویض کنید .

تعمیر لباسشویی کنوود در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
درخواست تعمیرات لباسشویی کنوود انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5