تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور ماشین ظرفشویی پاکشوما

ارور ماشین ظرفشویی پاکشوما
ارور ماشین ظرفشویی پاکشوما را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا چنانچه نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما داشتید با آگاهی کامل و ارتباط با تعمیرات پاکشوما به رفع عیب آن بپردازید. با صبر و حوصله به خواندن بپردازید ، چون ما در مقاله ارور ماشین ظرفشویی پاکشوما دلایل کدخطا را همراه با عیب یابی شرح داده ایم.
ارور ماشین ظرفشویی پاکشوما

 ارور E1  ماشین ظرفشویی پاکشوما
این کد خطای ظرفشویی پاکشوما، ناشی از قفل بودن موتور ظرفشویی است
ارور E2 ماشین ظرفشویی پاکشوما
این کد خطای ظرفشویی پاکشوما، ناشی از بیش‌ازحد بودن آب دستگاه و یا نرسیدن آب کافی به محفظه است.
ممکن است که اشکالی در سیستم هیدرواستات دستگاه باشد بنابراین شیر آب را بسته و سعی کنید سیستم هیدرواستات دستگاه را بررسی کنید.
سنسورهای تشخیصی میزان آب، نمی‌توانند به‌درستی سطح آب دستگاه را نشان دهند. ممکن است پس از مدتی ماشین ظرفشویی با مشکل مواجه شود و منجر به نشتی آب شود.
در بعضی از موارد، شیر برقی دستگاه دچار مشکل شده است که منجر به پر شدن محفظه بیشتر از حد موردنیاز با آب می‌شود. درصورتی‌که مشکلی در شیر برقی دستگاه نبود، شاید سیم‌های میکرو سوییچ قطع‌شده و باعث مشکل شده باشند پس سعی کنید آن هارا به‌دقت چک کرده یا آن را به یک متخصص بسپارید. در برخی مواقع نیز سنسورهای تشخیصی میزان آب، نمی‌توانند به‌درستی سطح آب دستگاه را نشان دهند و ممکن است پس از مدتی ماشین ظرفشویی با مشکل مواجه شود و منجر به نشتی آب شود.
نرسیدن آب کافی به دستگاه می‌تواند مربوط به پمپ دستگاه باشد که با تعمیر آن معمولاً عملکرد دستگاه به حالت قبل برمی‌گردد. در صورت برطرف نشدن این ارور ظرفشویی پاکشوما، بررسی کنید که آیا سوراخی یا گرفتگی در سیستم آب‌رسانی دستگاه وجود دارد یا خیر و سپس، شلنگ‌های ورودی آب را ازلحاظ هرگونه گرفتگی سوراخ و آسیب و تاخوردگی چک کنید تا منشأ مشکل را پیدا کنید. اگر ارور دستگاه برطرف نشد، شاید فیلتر مکش آب و یا شیر آب نیاز به تعویض و یا در مرحله آخر برد دستگاه نیاز به بررسی داشته باشد.
ارور E3 ماشین ظرفشویی پاکشوما
این کد خطای ظرفشویی پاکشوما ناشی از خرابی ترموستات دستگاه است که به گرم نشدن آب و نرسیدن دمای آن به درجه پیش‌بینی شده جهت شروع چرخه شستشو است. در بعضی موارد نیز این ارور ظرفشویی پاکشوما ناشی از داغی بیش است حد آب دستگاه است.
ابتدا دمای آب را چک کنید. درصورتی‌که دمایان بیش‌ازحد استاندارد بود، احتمال دارد به برخی ظروف و دستگاه شما صدمه بزند. بنابراین در صورت وجود این مشکل حتماً دستگاه را خاموش کرده و با یک نمایندگی معتبر جهت مشاوره تماس بگیرید.
ارور E4 ظرفشویی پاکشوما
این کد خطای ظرفشویی پاکشوما، ناشی از خطا در تخلیه صحیح آب دستگاه است.
ابتدا باید میزان مقاومت پمپ دستگاه بررسی شود. اگر مقاومت پمپ ظرفشویی استاندارد بود، ممکن است خطای برد الکتریکی دستگاه به وجود آمده باشد.
در برخی موارد رایج نیز این خطا به دلیل سوختگی پمپ ماشی ظرفشویی است و نیاز به بررسی و تعویض جهت یک متخصص مجرب دارد تا به‌خوبی این کار را انجام داده و از صدمات دیگر دستگاه جلوگیری کند.
ارور E6 ماشین ظرفشویی پاکشوما
در صورت نشان داده شدن این کد خطا توسط صفحه نمایشگر دستگاه، ابتدا از عدم گرفتگی شلنگ‌های تخلیه براثر باقی‌مانده‌های غذایی و آشغال اطمینان حاصل کنید.
این کد خطا شاید ناشی از گرفتگی فیلترهای پمپ تخلیه به دلیل جمع شدن رسوبات باشد و یا شلنگ تخلیه آب‌گرفته و یا معیوب شده باشد. شلنگ تخلیه را ازلحاظ هرگونه سوراخ و گرفتگی، تاخوردگی بررسی کنید زیرا روی فشار آب خروجی ماشین ظرفشویی تأثیر زیادی دارد.
اگر موارد فوق مشکلی نداشت، پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی باید توسط یک متخصص بررسی شود و شاید نیاز به تعویض داشته باشد تا به عملکرد سابق برگردد.
جهت تعمیر ظرفشویی پاکشوما  در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات ظرفشویی انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5