تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور ماشین ظرفشویی ویرپول

ارور ماشین ظرفشویی ویرپول
ارور ماشین ظرفشویی ویرپول موضوع مهمی است که هر روزه مشتریان تعمیرات زیمنس خواستار راهنمایی در این زمینه میباشند. هنگامی که ماشین ظرفشویی زیمنس ، دچار مشکلی می شود، کد خطایی را برروی صفحه نمایشگرش نشان می دهد.شناختن این کدخطاها به شما تا حدودی کمک می کند که متوجه شوید ماشین ظرفشویی زیمنس شما، در کدام قسمت دچار مشکل شده است تا نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.
ارور ماشین ظرفشویی ویرپول

F1 سنسور دمای دستگاه دچار اختلال شده است. ممکن است دمای آب ورودی به دستگاه غیر معمول باشد اما احتمال دارد سنسور دما NTC خراب شده باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F2 ماشین ظرفشویی با مشکل نشتی آب مواجه است و این مشکل باید توسط متخصص بررسی شود. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
F3 سیستم گرمایش خراب شده است و به احتمال زیاد، المنت هیتر با اختلال مواجه شده است. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F4 سیستم زه‌کشی برای تخلیه آب با مشکل مواجه شده است. ممکن است پمپ یا شیلنگ تخلیه مسدود شده باشد. جهت بررسی دقیق‌تر مشکل، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F5 روتور موتور شستشو با مشکل روبه‌رو شده است و به احتمال زیاد نیاز به تعویض موتور دستگاه دارید. برای این کار، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس  تماس بگیرید.
F6 فرایند پر کردن آب ماشین ظرفشویی با اختلال مواجه شده است. دریچه آب ورودی و ورودی شلنگ باید سریعا بررسی شود. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F7 فلومتر که وظیفه‌ی آن جلوگیری از نشتی آب و آسیب‌های پس از آن است، دچار مشکل شده است و احتمالا شلنگ ورودی آب دچار انسداد یا پیچ خوردگی شده و سوپاپ ورودی معیوب شده است. جهت بررسی دقیق‌تر مشکل، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F8 سطح آب در ماشین ظرفشویی زیاد است و به احتمال زیاد فیلتر مسدود شده است و یا مواد شوینده بیش از حد در دستگاه ریخته شده.
F9 ورود مداوم آب به ماشین ظرفشویی موجب بروز این کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی ویرپول شده است و به احتمال زیاد سوپاپ ورودی خراب شده و باید تعویض شود. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
F0 سنسور ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده است و باید بررسی شود، فورا ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
FA آب کدر است و چربی بیش از حد ظروف باعث مسدود شدن سنسور شده است. ممکن است مواد شوینده هم بیش از حد مجاز در ماشین ظرفشویی ریخته شده باشد. در هر حال، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
FB شیر دیفرانسیل موتور به احتمال زیاد خراب شده است و باید هرچه زودتر تعمیر یا تعویض شود. به این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
FC عملکرد سنسور سختی آب با اختلال مواجه شده است و باید فورا بررسی شود. به همین دلیل، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
فراموش نکنید که بهتر است پیش از اینکه شخصا وارد عمل شوید، مشکل را با افراد متخصص مطرح کنید تا اختلالی غیر قابل حل در سیستم ماشین ظرفشویی به‌وجود نیاورید. تکنولوژی پیشرفته‌ی موجود در ماشین ظرفشویی ویرپول چندان تفاوتی با باقی ماشین ظرفشویی‌ها ندارد، اما حتی اگر در تعمیر ماشین ظرفشویی تا حدی کاربلد هستید، پیشنهاد می‌کنیم مشکلات ماشین ظرفشویی ویرپول را شخصا حل نکنید.

جهت تعمیر ظرفشویی ویرپول در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات ظرفشویی انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5