تلفن:

08138251188 - 09181117805

8 ارور یخچال جنرال الکتریک

8 ارور یخچال جنرال الکتریک
ارور یخچال جنرال الکتریک شامل لیستی از تمام خطاها یا ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد. که می تواند در برطرف کردن مشکل پیش آمده برای یخچال شما بی نهایت مفید باشد. یخچال جنرال الکتریک یکی از برندهای محبوبی است که این روزها در خانه‌ی مصرف کنندگان ایرانی جای خود را پیدا کرده است و به همین دلیل بر آن شدیم تا در این مقاله از همدان سرویس به شرح کد خطا یا ارور یخچال جنرال الکتریک بپردازیم و شما را با مشکلات متداول این دستگاه نیز آشنا کنیم.
مشکلات متداول یخچال جنرال الکتریک چیست؟

 8 ارور یخچال جنرال الکتریک

صدای زیاد یخچال جنرال الکتریک
یخچال فریزر جنرال الکتریک یکسره کار می کند
خراب شدن لاستیک دور درب یخچال فریزر جنرال الکتریک
داغ کردن موتور یخچال فریزر جنرال الکتریک
فریزر جنرال الکتریک منجمد نمی کند
یخچال فریزر جنرال الکتریک برفک می زند (دیفراست نمی کند)
از کار افتادن فن یخچال فریزر جنرال الکتریک
روشن نشدن یخچال فریزر جنرال الکتریک
از کار افتادن موتور یخچال فریزر جنرال الکتریک
خراب شدن صفحه دیجیتالی یخچال فریزر جنرال الکتریک
خراب شدن برد الکترونیکی یخچال فریزر جنرال الکتریک
از کار افتادن سنسور یخچال فریزر جنرال الکتریک
ارور CC در یخچال جنرال الکتریک
دلیل ارور CC در یخچال جنرال الکتریک به معنای این است که دمای فریزر بیشتر از ۲ ساعت یا ۱۲۰ دقیقه بسیار بالا بوده و پایین نیامده است.
رفع ارور CC در یخچال جنرال الکتریک
برای اینکه متوجه شویم ایراد اصلی چیست بهتر است دلایل زیر را بررسی نماییم :
۱- باز ماندن بیش از حد درب یخچال و فریزر
یکی از بدترین ایرادهایی که وجود دارد باز و بسته نمودن بیش از حد درب یخچال است. در بعضی از مواقع درب یخچال را به مدت بالایی باز نگه میداریم که این عمل باعث کاهش سردی و پایین آمدن سرمای یخچال است. درنتیجه دمای یخچال تغییر خواهد نمود.
۲- خرابی لاستیک (واشر) درب یخچال
بعد از استفاده از یخچال به مرور زمان لاستیک درب خواص چسبندگی خود را از دست میدهد. به همین دلیل به مرور زمان باعث می شود سرمای داخل یخچال و فریزر خارج شده و دمای داخل یخچال گرم شود. اگر دمای فریزر در حالت مطلوب خود نباشد با ارور CC بر روی نمایشگر این نکته را به شما گوش زد خواهد نمود.
ارور CI در یخچال جنرال الکتریک
کاربران زیادی هستند که به دنبال علت ارور CI در یخچال جنرال الکتریک هستند و میخواهند بدانند چرا این ارور بر روی نمایشگر یخچال نمایش داده می شود.
ارور CI در یخچال جنرال الکتریکن نشان دهنده وجود مشکل در بخش یخساز یا Ice Maker یخچال می باشد. ممکن است قطعه های کوچک یخ در جایخی گیر کرده باشند و باعث بروز این ارور شوند. پیشنهاد میکنیم یخساز را به صورت کامل بررسی نمایید و در صورتی که در جایخی، یخ های کوچک گیرکرده اند آنها را خارج نماید.
پیشنهاد میکنیم در صورتی که نتوانستید این مشکل را برطرف نمایید حتما با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید تا مشکل شما به صورت تخصصی برطرف شود.
ارور DF در یخچال جنرال الکتریک
این ارور معمولا بخاطر دیفراست نکردن یا یخ زدایی در ۲۴ ساعت گذشته است. البته ممکن است یکی از قطعات سیستم دیفراست نیز مشکل پیدا نموده باشد.
ارور DF در یخچال جنرال الکتریک (General Electric) نشان دهنده خرابی در قطعات زیر است که باعث گرم شدن یخچال فریزر می شود :
وجود مشکل در یکی از قطعات هیتر دیفراست
تامیر دیفراست
المنت دیفراست
سنسور دیفراست
درصورتی که یکی از قطعات بالا دچار مشکل شود با کد خطای DF روبه رو می شود که میتواند باعث مشکلات احتمالی بعدی شود. پیشنهاد میکنیم درصورتی که با این ارور مواجه شدید سریعاً با مرکز تعمیرات مجاز همدان سرویس  در تماس باشید.
ارور dE در یخچال جنرال الکتریک
ارور dE در یخچال جنرال الکتریک زمانی نمایش داده می شود که چرخه سیستم دیفراست یا یخ زدایی در ۲۴ ساعت گذشته انجام نشده باشد. برای رفع این مشکل باید کاور داخل یخچال را باز نمایید. قبل از اینکه ادامه این مقاله را بخوانید باید در نظر داشته باشید که عیب یابی یخچال جنرال الکتریک نیاز به دانش فنی دارد. درصورتی که اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد میکنم این مشکل را به تکنسین تعمیر همدان سرویس بپسارید.
بعد از باز نمودن کاور داخل یخچال باید به بررسی دقیق تک تک قطعات دیفراست بپردازید. درصورت مشاهده خرابی و یا معیوب بودن قطعات باید آنها را تعویض نمایید. همچنین باید سوکت های سنسور، المنت و اواپراتور را به صورت دستی بررسی نمایید. درصورتی که این قطعات دچار مشکل هستند بهتر است با کارشناسان مجرب و دوره دیده مجموعه بنیان سرویس در زمینه تعمیر همدان سرویس  در تماس باشید.
ارور FF در یخچال جنرال الکتریک
ارور FF یخچال جنرال الکتریک یک ارور هشدار دهنده است. این ارور متناسب نبودن دمای یخچال فریزر با دمای مورد انتظار را اخطار می دهد. این ارور یکی از مهم ترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است در صورتی بروز این کد خطا حتما نسبت به برطرف نمودن ارور FF درهمدان سرویس  اقدام نماید.
برای بررسی و رفع ارور FF بخش های زیر را بررسی نماید :
۱- ممکن است درب یخچال باز مانده باشد.
۲- عمر مفید لاستیک درب یخچال تمام شده باشد.
در صورت بروز هر یک از مشکلات بالا بعد از ۲ ساعت دمای یخچال به صورت غیر طبیعی شده و با ارور FF مواجه خواهید شد. بعد از بررسی مشکلات بالا تا حد امکان وسایل داخل یخچال را مرتب چیده تا سرما در تمام محبط یخچال گردش داشته باشد. بعد از اطمینان از سالم بودن موارد ذکر شده دکمه System Check را فشار دهید تا ارور FF حذف شود.
ارور PF در یخچال جنرال الکتریک
ارور PF در یخچال جنرال الکتریک حاکی از این است که مشکل در برق ورودی به موتور یا کمپرسور یخچال می باشد. این ارور که یکی از ارور های مهم در یخچال جنرال الکتریک است معمولا به صورت چشمک زن سبز رنگ بر روی نمایشگر نشان داده می شود.
برای رفع ارور PF در یخچال جنرال الکتریک کافی است جریان برق ورودی را کنترل نماییدو بهتر است از یک محافظ برق خود استفاده نمایید. ولتاژ برق گار کمتر یا بیشتر از حد مجاز باشد ارور PF نمایش داده می شود. درصورتی که از یک محافظ برق استفاده می نمایید ولی کماکان با ارور PF روبه رو هستید باید با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.
ارور tC در یخچال جنرال الکتریک
درصورتی که با کد tC بر روی نمایشگر یخچال خود روبه رو شده اید، لازم است یادآوری نماییم که tC یک ارور نیست و بیانگر این است که Turbo Cool فعال شده است. Turbo Cool سیستم سرمایشی سریع انحصاری شرکت جنرال الکتریک است. برای رفع آن کافی است در تنظیمات پنل این گزینه را خاموش نمایید.
ارور tF در یخچال جنرال الکتریک
کد tF نیز یک ارور نمی باشد، این کد همانند کد tC بوده و بیانگر یه عملیات در سیستم یخچال است. کد tF بیانگر فعال بودن حالت Turbo Freeze است، درصورتی که این گزینه فعال باشد قسمت فریزر یخچال با شدت و سرعت بیشتری سرما و یخ تولید می کند.
برای رفع این حالت کافیست در بخش تنظیمات پنل نمایشگر ، گزینه Turbo Freeze را غیرفعال نمایید.
ارور ۸۸ یا ۸۹ در یخجال جنرال الکتریک
ارور ۸۸ یا ۸۹ یکی از مهمترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است. این ارور بیانگر این است که مشکل جدی در قیمت پاور یا برق یخچال وجود دارد. در صورت مشاهده ارور ۸۸ یا ۸۹ سریعاً یخچال را از برق بیرون کشیده و با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید.
رفع ارور ۸۸ یا ۸۹ در یخچال جنرال الکتریک
برای رفع ارور ۸۸ یا ۸۹ در یخچال جنرال الکتریک، یک بار باید یخچال را از برق بیرون بکشید و بعد از ۵ دقیقه به برق متصل نمایید. اگر همچنان این مشکل را داشتید به هیچ وجه ممکن یخچال را دوباره به برق متصل نکنید، زیرا اتصال مجدد به برق ممکن است باعث سوختن برد الکتریکی دستگاه شود.
پیشنهاد میکنیم برای برطرف نمودن این مشکل حتما با تکنسین های مجرب و دوره دیده بنیان سرویس برای تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در تماس باشید.
ارور E2 در یخچال جنرال الکتریک
ارور E2 در یخچال جنرال الکتریک بیانگر مشکل در برد یخچال جنرال الکتریک است. این ارور جزو مهمترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است. در صورتی که این ارور بر روی نمایشگر نمایش داده می شود سریعاً یخچال را خاموش نمایید و با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.
هرگز ارور E2 را به شوخی نگیرید زیرا ممکن است برد دستگاه شما به صورت کامل از بین برود و قایل تعمیر نباشد. با توجه به افزایش قیمت های برد نو یخجال جنرال الکتریک پیشنهاد میکنیم بسیار مراقب این وسیله باشید.
ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک
ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک نیز از دسته ارور های خطرناک و مهلک در یخچال جنرال الکتریک است. ارور hrs مستقیماً به وجود مشکل در برد الکتریکی یخچال جنرال الکتریک اشاره دارد. درصورت مشاهده این ارور یخچال را از برق بیرون کشیده و با تکنسین های مجرب و دوره دیده بنیان سرویس برای تعمیر همدان سرویس  در تماس باشید.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک  در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
درخواست تعمیرات یخچال جنرال الکتریک  انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5