تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور ماشین ظرفشویی زیرووات

ارور ماشین ظرفشویی زیرووات
ارور ماشین ظرفشویی زیرووات  را با دلیل ارور ، عیب یابی و رفع عیب برای شما عزیزان شرح داده ایم ، تا چنانچه نیازمند تعمیرظرفشویی زیرووات شدید ، با دانش و آگاهی به رفع عیب بپردازید .هر کد خطای ظاهر شده بر روی صفحه نمایشگر ماشین ظرفشویی گویای وضعیتی خاص در دستگاه می باشد که در صورت آگاهی از آن به راحتی قابل رفع است.
مشکلات متداول ماشین ظرفشویی زیرووات چیست؟

ارور ماشین ظرفشویی زیرووات

مشکلات متداول انواع ماشین ظرفشویی بسیار به هم شبیه است اما آنچه مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی زیرووات به عنوان مشکلات متداول آن با آن سر و کار دارند، بیشتر شامل موارد زیر است:
ماشین ظرفشویی زیرووات روشن نمی‌شود
شسته نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی زیرووات
خاموش شدن ماشین ظرفشویی زیرووات در حین کار
سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی
نشت آب در زیر ماشین ظرفشویی زیرووات
خراب شدن برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی زیرووات
ارور ماشین ظرفشویی زیرووات

ED -E15 به احتمال زیاد برد ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده است. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E2 پمپ تخلیه و یا هیدرولستات دچار مشکل شده‌اند. همچنین ممکن است مدار برد دچار اختلال شده باشد. فورا ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
E3 پمپ تخلیه دستگاه خطا داده و خراب شده است. سیم‌کشی ماشین ظرفشویی نیز باید بررسی شود. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E4 ماشین ظرفشویی آبگیری نمی‌کند و شیر برقی باید فورا بررسی شود. همچنین ممکن است مدار برد نیز خراب شده باشد. برای بررسی دقیق‌تر مشکل، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E5 ترمیستور دستگاه دچار مشکل شده است آب داخل ماشین ظرفشویی بیش از حد داغ شده است. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
E6C برنامه مدار برد EEPROM دچار مشکل شده و برنامه‌ها پاک شده‌اند. جهت برنامه‌ریزی مجدد اقدام کنید.
E7 ارتباط بین برد و پمپ تخلیه قطع شده است و سیم‌کشی باید فورا بررسی شود. ممکن است مشکل از مدار برد اصلی باشد. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
EH – E16 هیدرواستات دچار مشکل شده و سیم‌کشی‌های آن باید چک شوند. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
EI – E17 میکروسوئیچ المنت و یا المنت خطا داده است و سیم‌های ارتباطی آن باید توسط تکنسین بررسی شوند. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
EL – E18 آب بیش از حد به دستگاه وارد شده و ممکن است برد نیز خراب شده باشد. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E8 رله برد الکترونیک خراب شده و باید فورا تعمیر یا تعویض شود. برای این کار، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E9 سنسور لجن ارور داده است. بهتر است فورا مقدار اهم آن بررسی و تعویض شود. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
ED – E10 برنامه مدارد برد EEPROM پاک شده و باید مجددا برنامه‌ریزی شود.
E12 پمپ تخلیه جام کرده است و برد اصلی نیز احتمالا خراب شده است. برای بررسی دقیق‌تر مشکل، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
EF – E14 المنت ماشین ظرفشویی زیرووات دچار مشکل شده است. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

جهت تعمیر ظرفشویی زیرووات در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات ظرفشویی  زیرووات انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5