تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور ماکروفر سامسونگ

ارور ماکروفر سامسونگ
ارور ماکروفر سامسونگ چیست : از جمله لوازم پرکاربرد آشپزخانه میتوان به محصولی به نام مایکروویو یا ماکروفر اشاره نمود که برند سامسونگ سهم بزرگی از انواع ماکروفر و مایکروویو را در کشور ما به خود اختصاص داده است. خطاهای ماکروفر سامسونگ زمانی نمود میکند که یکی از قطعات مایکروویو سامسونگ دچار مشکل شده باشد .
مشکلات متداولی که بیشتر مصرف کنندگان ماکروفر سامسونگ با آن مواجه هستند، در ادامه ذکر شده‌اند:

ارور ماکروفر سامسونگ

روشن نشدن مایکروفر سامسونگ
کار نکردن دکمه های ماکروفر سامسونگ
دود کردن دستگاه
روشن نشدن گریل مایکروفر سامسونگ
خاموش شدن ماکروفر سامسونگ در حین پخت غذا
نچرخیدن سینی دستگاه
گرم نکردن ماکروفر سامسونگ
صدای زیاد مایکروفر سامسونگ
باز نشدن درب دستگاه
سوختن مداوم فیوز دستگاه
کار نکردن لامپ ماکروفر سامسونگ
کار نکردن صفحه نمایش مایکروفر سامسونگ
کد خطا شرح خطا
E1 برق ورودی از 50 هرتز کمتر است و باید برق ورودی دستگاه فورا بررسی شود. برای این کار، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E11 حسگر رطوبت سنج خراب شده است و باید هرچه زودتر تعمیر یا تعویض شود. به این منظور، ماکروفر را از برق بکشید و با همدان سرویس  تماس بگیرید.
E5 یکی از دکمه‌های پنل کنترل درون دستگاه گسر کرده است و با فورا به این مشکل رسیدگی کنید. بدون معطلی، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
SE این ارور بیشتر به شکل عدد 5 انگلیسی دیده می‌شود و به این معناست که یک یا چند دکمه مایکروفر با مدت بیش از 60 ثانیه گیر کرده است. فورا ماکروفر را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
E83 درب مایکروفر را چک کنید، چراکه ممکن است میکروسوئیچ درب دچار مشکل شده باشد. برای بررسی این مشکل باید از مولتی متر استفاده شود و به این منظور بهتر است سریعا ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E32 سنسور وزن موتور گردان خراب شده است. ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E24 برد اصلی دستگاه دچار خرابی شده و باید آن را تعویض کنید. متاسفانه این قطعه کمتر امکان تعمیر دارد. بدون معطلی ماکروفر را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
E41 سوئیچ مدار دچار خطا شده و باید فورا بررسی شود. به این منظور، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E42 مدار درون اجاق دچار مشکل شده است. توصیه می‌شود به مدت ۱۰ ثانیه پریز را از برق جدا و مجددا وصل کنید و اگر این کد خطا یا ارور مایکروفر سامسونگ برطرف نشد، دستگاه را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
C-20 , C-21 , C-22 سنسور حرارتی دچار اختلال شده و باید هرچه زودتر تعویض شود. ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
C-70 , C-71 , C-72 سنسور رطوبت سنج خراب شده است و باید تعمیر یا تعویض شود. فورا ماکروفر را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
C-FO , C-F1 , C-F2 سیم‌های ارتباطی دچار اختلال شده‌اند. برای بررسی و برطرف کردن مشکل، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
C-do , C-d1 , C-d2 مشکل از درب دستگاه و یا کلید آن است. این دو قطعه باید توسط تکنسین بررسی شوند. ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E-01 درب دستگاه باز است، آن را ببندید.
E-02 , E-03 , E-04 , E-05 تایم پخت ویا گرم کردن غذا تمام شده و باید درب دستگاه را باز کنید.
E-33 خجم و وزن غذای موجود در دستگاه بسیار کم است! غذای بیشتری در دستگاه قرار دهید. احتمالا دستگاه تصور کرده که خالی است.
E-34 وزن غذای موجود بیش از حد مجاز است؛ از وزن غذا کم کنید.
E-36 درب باز است. درب را ببندید و اگر همچنان این کد خطا را مشاهده کردید، بدانید که میکروسوئیچ درب دچار مشکل شده است. ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
بررسی کد خطا یا ارور مایکروفر سامسونگ و نیز رفع مشکل مربوط به هر بخش از دستگاه، همگی نیازمند دانش تخصصی در رابطه با قطعات دستگاه مایکروفر، وظایف و کارکرد آن‌ها‌ست. به علاوه، داشتن تجربه و ابزارآلات خاص نیز مهم است. بنابراین برطرف کردن انواع کد خطا یا ارور مایکروفر سامسونگ، مسئله‌ی بسیار حساسی است که هر فردی صلاحیت لازم برای انجام آن‌ها را ندارد. یادآوری می کنیم که مطالبی که در رابطه با کد خطا یا ارور مایکروفر سامسونگ گفته شد، به مدل دستگاه هم بستگی دارد و باید توجه داشته باشید که بسته به هر مدل، باید به سراغ بخش خاصی رفت.

جهت تعمیرات ماکروفر سامسونگ در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات ماکروفر انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5