تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور ماشین ظرفشویی حایر

ارور ماشین ظرفشویی حایر

ارور ماشین ظرفشویی حایر که ممکن است روی صفحه نمایش ظاهر شود. در این مقاله، به طور کامل کد خطا ماشین ظرفشویی حایر را مورد بررسی قرار می‌دهیم. نمایش کد ارور روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی حایر علل مختلفی دارد و شامل چندین خطا می‌شود. زمانی که شما با کد خطا و نحوه برطرف کردن آن آشنا شوید.

ارور ماشین ظرفشویی حایر

E1 میکروسوئیچ درب با مشکل مواجه شده است. برای رفع این مورد، درب را یک‌بار باز و بسته کنید. در صورت رفع نشدن کد خطا، ایراد از میکروسوئیچ بوده و برای برطرف کردن مشکل آن باید با همدان سرویس تماس برقرار کنید.
E2 ترموستات دستگاه دچار مشکل شده و یا دمای آب داخل دستگاه بیش از حد بالاست. برای برطرف کردن این مشکل، سیم‌های ارتباطی دستگاه باید بررسی شوند، در صورت نیاز، ترموستات تعویض شود و اگر مشکل حل نشد، احتمال خرابی برد وجود دارد. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E3 آب داخل دستگاه نمی‌تواند تخلیه شود. برای برطرف کردن این مشکل، لوله‌ی آب خروجی باید بررسی شود تا دچار تا شدگی نشده باشد. اگر این قسمت مشکلی نداشت، ماشین ظرفشویی را ریست کرده و در صورتی که ارور برطرف نشد، با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید. احتمالا خرابی از مدار برد الکترونیک بوده و یا موتور تخلیه سوخته است.
E4 خرابی هیدرواستات و عدم آب‌گیری و یا آب‌گیری بیش از حد دستگاه. سیم‌کشی ماشین ظرفشویی بررسی شود، زیرا ممکن است مدار برد الکترونیک دستگاه با اشکال مواجه شده باشد. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E5 سوئیچ سنسور کف دچار مشکل شده است و باید تعمیر یا تعویض شود. برای این کار، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E6 دستگاه با نشتی آب مواجه است. ممکن است ایراد از برد اصلی باشد. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E7 ارتباط بین برد و موتور پمپاژ قطع شده است. ممکن است موتور دچار اشکال شده باشد و یا خرابی از مدار برد اصلی باشد. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
EA / E8 آب کافی داخل ماشین ظرفشویی وجود ندارد و هیدرواستات با مشکل مواجه شده است. شلنگ و مخزن هیدرواستات بررسی شود. ممکن است ایراد از مدار برد الکترونیک دستگاه باشد ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E9 سوکت تایمر خراب است و یا موتور دستگاه گیر کرده است. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
در جدول بالا، انواع کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی حایر به اختصار توضیح داده شده است تا با کمک آن بتوانید تا حدی از مشکلی که ماشین ظرفشویی‌تان با آن روبه‌رو است، باخبر شوید.

جهت تعمیرات ظرفشویی حایر در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات ظرفشویی انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5