تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور ماکروفر پاناسونیک

ارور ماکروفر پاناسونیک
ارور ماکروفر پاناسونیک چیست : از جمله لوازم پرکاربرد آشپزخانه میتوان به محصولی به نام مایکروویو یا ماکروفر اشاره نمود که برند پاناسونیک سهم بزرگی از انواع ماکروفر و مایکروویو را در کشور ما به خود اختصاص داده است. خطاهای ماکروفر پاناسونیک زمانی نمود میکند که یکی از قطعات مایکروویو پاناسونیک دچار مشکل شده باشد  .
مشکلات متداول ماکروفر پاناسونیک چیست؟

عدم توجه به نکات نگهداری بهینه لوازم خانگی و یا استفاده درست از آن‌ها، باعث مصطحلک شدن زودهنگام این قبیل دستگاه‌ها و نیاز فوری به تعمیر و یا تعویض قطعات آن‌ها را منجر می‌شود، ماکروفر نیز از این قاعده مستثنی نیست و عدم استفاده صحیح از آن، ممکن است موجب بروز مشکلات مختلفی در دستگاه شده و در نتیجه شما را درگیر تعمیرات ماکروفر و یا تعویض قطعات کند. مشکلات متداولی که بیشتر مصرف کنندگان ماکروفر پاناسونیک با آن مواجه هستند، در ادامه ذکر شده‌اند:
روشن نشدن مایکروفر پاناسونیک
کار نکردن دکمه های ماکروفر
دود کردن دستگاه
روشن نشدن گریل مایکروفر پاناسونیک
خاموش شدن ماکروفر پاناسونیک در حین پخت غذا
نچرخیدن سینی ماکروفر پاناسونیک
گرم نکردن ماکروفر
صدای زیاد مایکروفر پاناسونیک
باز نشدن درب دستگاه
سوختن مداوم فیوز دستگاه
کار نکردن لامپ ماکروفر
کار نکردن صفحه نمایش ماکروفر پاناسونیک
جدول کد خطا یا ارور مایکروفر پاناسونیک
کد خطا شرح خطا
H02 مشکل از برد الکترونیکی اصلی است و باید فورا بررسی شود. برای این کار، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.   
H00 همچنان مشکل از برد الکترونیک اصلی است. برای این کار، ماکروفر را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
H30 ترمیستور خراب شده است و ترمودیسک اصلی باید فورا بررسی شود. به این منظور، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
H32 ترمودیسک مگنترون خراب شده و باید فورا بررسثی، تعویض و یا تعمیر شود. برای این کار، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
U65 همچنان مشکل از ترمودیسک مگنترون است. ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
H39 ترمیستور هیتر بخارپز دچا مشکل شده و باید فورا به آن رسیدگی شود. برای این منظور، ماکروفر را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
H44 کلیدهای نمایشگر خطا داده است. ممکن است پشت کلیدها کثیف شده باشد و یا مشکل از کلیدهای نمایشگر، برد نمایشگر، برد اصلی و یا میکروسوئیچ درب باشد. برای بررسی دقیق‌تر مشکل، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
H90 برد اینورتر توسط ترمیستور خاموش شده و باید بررسی شود. برای این کار، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
H96 آی سی برد اینورتر دچار مشکل شده است. برای بررسی دقیق‌تر مشکل، ماکروفر را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
H98 این ارور مربوط به ولتاژ ورودی برد اینورتر است و باید برد الکترونیک اصلی، برد اینورتر و مگنترون توسط تکنسین بررسی وشند. برای این کار، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
H97 ولتاژ ورودی برد اینورتر نرمال نیست و باید بررسی شود. برای این کار، ماکروفر را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
H95 همچنان این ارور مربوط به ولتاژ ورودی برد اینورتر است. ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
H99 کنترل خاموش / روشن برد اینورتر موجب این ارور شده است و باید فورا برد اینورتر را بررسی کنید. برای این کار، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
H20 هیتر بخارپز خراب شده و باید فورا تعمیر و یا تعویض شود. برای این منظور، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
U14 آب در حالت بخارپز وجود ندارد. ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
U40 مواد غذایی خاصی داخل دستگاه قرار ندارد. لطفا غذا را داخل دستگاه قرار دهید.
بررسی کد خطا یا ارور مایکروفر پاناسونیک و نیز رفع مشکل مربوط به هر بخش از دستگاه، همگی نیازمند دانش تخصصی در رابطه با قطعات دستگاه مایکروفر، وظایف و کارکرد آن‌ها‌ست. به علاوه، داشتن تجربه و ابزارآلات خاص نیز مهم است. بنابراین برطرف کردن انواع کد خطا یا ارور مایکروفر پاناسونیک، مسئله‌ی بسیار حساسی است که هر فردی صلاحیت لازم برای انجام آن‌ها را ندارد. یادآوری می کنیم که مطالبی که در رابطه با کد خطا یا ارور مایکروفر پاناسونیک گفته شد، به مدل دستگاه هم بستگی دارد و باید توجه داشته باشید که بسته به هر مدل، باید به سراغ بخش خاصی رفت.

جهت تعمیرات ماکروفر پاناسونیک در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات ماکروفر انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5