تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور ماشین لباسشویی فریجیدر

ارور ماشین لباسشویی فریجیدر
این ارور لباسشویی فریجیدر به معنای طولانی شدن زمان پر کردن آب دستگاه می‌باشد. برای رفع این ارور دستگاه باید باز بودن فلکه آب، شلنگ ورودی آب، پمپ تخلیه و قطعه شیر برقی آب را بررسی کنید تا در صورت وجود ایراد و مشکل در هر یک، آن را برطرف نمایید.
شرکت بزرگ فریجیدر، یکی از بهترین تولید کننده های وسیله برقی مثل یخچال و ماشین لباسشویی است که به تدریج و با گذشت زمان توانست بهترین برند و مارک سال 1918 باشد. این محصولات تولید شده با طراحی بسیار زیبا عنوان (Frigidaire) را به خودشان اختصاص دادند. در این مقاله می خواهیم درباره ارور ماشین لباسشویی فریجیدر صحبت کنیم و همچنین در کنار از قابلتی هایی که دارد بیشتر برایتان بگوییم. جالب است بدانید که این دستگاه با فناوری و تکنواوژی پیشرفته روز ارتباط مستقیمی دارد و در این راه بسیار موفق بوده است.

ارور ماشین لباسشویی فریجیدر

کد خطا شرح خطا
E11 زمان پر شدن آب در دستگاه طولانی شده است و باید از باز بودن فلکه های آب پشت دستگاه مطمئن شوید، همچنین پمپ تخلیه باید با دقت بررسی شود؛ برای این کار، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
E13 نشت آب در وان، نشت هوا در شلنگ فشار هوا و خرابی سنسور فشار آب باعث بروز این کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی فریجیدر شده است. تمامی موارد مربوط به شلنگ و وان باید بررسی شود. فورا ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E14 سوییچ نی مغناطیسی دچار مشکل شده و باید سریعا تعویض شود. به این منظور، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E21 تخلیه آب ماشین لباسشویی به آرامی انجام می شود و واشر باید فورا بررسی شود. همچنین پمپ تخلیه نیاز به تعویض دارد پس بهتر است هرچه زودتر ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E24 و E23 رله پمپ تخلیه به درستی انجام نشده است و صفحه کنترل الکترونیکی باید فورا تعویض شود. ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E31 سنسور فشار سطح آب امکان برقراری ارتباط با برد کنترل الکترونیکی را ندارد و باید سنسور آب را فورا تعویض کنید. برای این کار، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E35 شیر برقی‌های آب ورودی را بررسی کرده و مونتاژ دریچه ورودی آب را نیز چک کنید تا در صورت نیاز تعویض شود. همچنین ممکن است سنسور فشار سطح آب نیز نیاز به تعویض داشته باشد. فورا ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با همدان سرویس  تماس بگیرید.
E38 لوله هوا دچار گرفتگی شده است و سنسور فشار سطح آب باید سریعا بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد. ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E41 این کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی فریجیدر مربوط به باز بودن درب ماشین لباسشویی است. سیم کشی‌های لباسشویی باید بررسی شده و پکیج قفل درب نیز چک شود. برای این کار، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E44 و E43 مشکلی در مدار قفل درب پیش آمده است و اتصالات درب و قفل باید توسط تکنسین بررسی شوند. فورا ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E45 صفحه کنترل خراب شده است و باید فورا تعویض شود. برای این منظور، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E47 ابتدا سیم کشی را بررسی کنید و اگر مشکلی نداشت، مونتاژ قفل / سوئیچ را تعویض کنید. ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E48 مدار قفل درب دچار مشکل شده است و باید واشر دور درب و سیم کشی آن بررسی شود. برای چک کردن دقیق‌تر مشکل، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
E52 از فشارسنج، سیگنال ناکافی به موتور درایو منتقل شده است و به احتمال زیاد باید برد کنترل موتور را تعویض کنید. جهت بررسی دقیق‌تر مشکل، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E53 برد کنترل ولتاژ پایینی دارد و علاوه بر چک کردن برد، سیم کشی‌ها نیز نیاز به بررسی دارند. برای این کار، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E54 سرعت موتور بیش از حد معمول است. موتور و برد کنترل را فورا بررسی کنید. برای این کار، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E55 و E56 و E57 موتور ماشین لباسشویی فریجیدر بیش از حد گرم شده و یا جریان آب بالاست. احتمالا نیاز به تعویض موتور دارید اما برای بررسی دقیق‌تر مشکل، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
E5A، B، C صفحه کنترل موتور بیش از حد گرم شده و برد کنترل باید بررسی، تعمیر یا تعویض گردد. برای این منظور، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E5D، E و F بین برد الکترونیکی و برد کنترل موتور، ارتباطی برقرار نشده و کنترل الکترونیکی باید دقیق‌تر بررسی شود. فورا ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E67 مشکل از برد الکترونیکی بوده و باید فورا بررسی شود، بدون معطلی ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E68 هیتر دچار خطا شده و باید به همراه برد کنترل، چک شود. فورا ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E71 سنسور دمای هیتر خراب شده است، هیتر و برد کنترل را بررسی کنید. به این منظور، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E75 مدار سنسور دمای آب از کار افتاده است و برد کنترل باید تعویض شود. فورا ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
EB1 قدرت ورودی و فرکانس، خارج از محدوده است و صفحه کنترل الکترونیکی باید سریعا بررسی شود. برای این کار، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
EB2 ولتاژ خروجی بیش از حد مجاز است و صفحه کنترل الکترونیکی و واشر باید دقیق بررسی شوند. ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
EB3 ولتاژ خط ورودی کمتر از حد مجاز است و برق دستگاه باید فورا بررسی شود. برای این منظور، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
EF1 پمپ تخلیه مسدود شده است و باید هرچه سریع‌تر تعویض شود. فورا ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
EF2 لجن زیادی در قسمت پایین لباسشویی جمع شده است و باید میزان شوینده را کاهش دهید.
E91 و E92 خطای ارتباطی رخ داده و برد کنترل و کابل‌ها باید فورا بررسی شوند. برای این کار، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E93- E94 – E97 برد کنترل یا رابط کاربری خا داده است و باید بررسی شوند. فورا ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
EA1 فرکانس برق ورودی بالاست و برد کنترل باید بررسی شود. ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
EA2 ولتاژ برق ورودی از حد مجاز بیشتر است و مشکل از برد کنترل بوده، باید فورا تعویض شود. بدون معطلی، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
EA3 ولتاژ برق ورودی کمتر از حد مجاز است. مشکل یا از برق ساختمان است، یا برد کنترل. برای بررسی دقیق‌تر مشکل، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
EA5 تشخیص ولتاژ ورودی با مشکل مواجه شده است و برد کنترل باید تعمیر یا تعویض شود.

جهت تعمیرات لباسشویی فریجیدر در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات لباسشویی فریجیدر انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5