تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور یخچال بکو

ارور یخچال بکو

در یخچال فریزر های ساید بای ساید بکو و مدل های بالا پایین ممکن است به دلیل اشکال در یک قسمت یخچال، یک کد خطا به بیانگر اشکال متناظر با آن عیب است را مشاهده نمایید. با در نظر گرفتن قطعه مرتبط با هر کد خطا می‌توانید به آسانی علت کد خطا را پیدا نموده و با تعمیر یا جایگزین کردن قطعه کد خطاء را پاک نمایید.

کد خطا یا ارور یخچال بکو
کد خطا شرح خطا
E0 فن کمپرسور و فریزر مدام در حال کار است و به احتمال زیاد رزیستور فریزر خراب شده و نیاز به تعویض دارد. یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

E1 سنسور یخ‌زدایی فریزر خراب شده و باید تعمیر یا تعویض شود. همچنین ممکن است برد الکترونیکی هم خراب شده باشد و پروانه‌های فن نیز دچار مشکل شده باشند. بهتر است هرچه سریع‌تر یخچال را از برق بکشید و فورا با همدان سرویس تماس بگیرید.
E3 سنسور یا رزیستور یخچال خراب شده است و سیم کشی و اتصالات یخچال بکو باید فورا بررسی شوند. برای این کار، یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E4 المنت یخ‌زدایی (دیفراست) یا گرم‌کن خراب شده است و باید هرچه سریع‌تر تعویض شود؛ همچنین سیم‌کشی، اتصالات و برد الکترونیکی نیز باید بررسی شود. یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E8 سنسور یخساز خراب شده و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. همچنین ممکن است برد الکترونیکی دچار مشکل شده باشد. بهتر است یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E9 دستگاه یخساز خراب شده است و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. فورا یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

2 سیستم دیفراست با مشکل مواجه شده است و این موارد باید سریعا چک شوند: فن یخچال، سنسور دیفراست، کمپرسور و در نهایت شارژ و گاز یخچال. بهتر است بدون معطلی یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
3 هیتر المنت یخچال دچار مشکل شده است و در صورت نیاز باید تعویض شود. یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
4 یکی از سنسورهای یخچال با مشکل روبه‌رو شده است و باید بررسی و تعمیر یا تعویض شود. یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
5 سنسور دمای محیطی خراب شده است و باید این موارد را بررسی کنید: سنسور دما، اتصال سنسور دما با برد کنترل و ارتباط کانکتورها. برای این منظور، یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
6 دکمه‌های یخچال خراب شده و یا عملکردشان با اختلال مواجه شده است. یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
7 عملکرد کمپرسور با اشکال روبه‌رو شده است و احتمالا گاز مبرد هم نشت کرده باشد. لازم است هرچه زودتر یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
12 مدار سوئیچ دچار مشکل شده و عملکرد آن مختل شده است. یخچال را از برق بکشید و فورا با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
در جدول بالا، انواع کد خطا یا ارور یخچال بکو به اختصار توضیح داده شده است تا با کمک آن بتوانید تا حدی از مشکلی که یخچالتان با آن مواجه است، باخبر شوید.

فراموش نکنید که بهتر است پیش از هر اقدامی، مشکل را با افراد متخصص مطرح کنید تا اختلالی در سیستم یخچال به‌وجود نیاورید که غیر قابل حل باشد. تکنولوژی پیشرفته‌ی موجود در یخچال بکو با سایر یخچال‌های موجود در بازار، تا حدودی تفاوت دارد و به همین دلیل حتی اگر در تعمیر یخچال‌های دیگر کاربلد هستید، پیشنهاد می‌کنیم مشکلات یخچال بکو را شخصا حل نکنید.

آیا تا به حال با ارور خاصی در یخچال بکو مواجه شده‌اید که در این جدول به آن اشاره نشده باشد؟ آن را در بخش نظرات برایمان بنویسید و اگر در این مورد سوالی دارید نیز با ما مطرح کنید تا کارشناسان همدان سرویس هرچه سریع‌تر پاسخگوی شما باشند.

جهت تعمیرات یخچال بکو در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات یخچال بکو انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5