تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور ماشین ظرفشویی زیمنس

ارور ماشین ظرفشویی زیمنس
ارور ماشین ظرفشویی زیمنس یا همان کد خطای ظرفشویی زیمنس موضوع مهمی است که هر روزه مشتریان نمایندگی تعمیرات زیمنس خواستار راهنمایی در این زمینه میباشند. هنگامی که ماشین ظرفشویی زیمنس ، دچار مشکلی می شود، کد خطایی را برروی صفحه نمایشگرش نشان می دهد.شناختن این کدخطاها به شما تا حدودی کمک می کند که متوجه شوید ماشین ظرفشویی زیمنس شما، در کدام قسمت دچار مشکل شده است تا نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.
ارور ماشین ظرفشویی زیمنس
روش‌های برطرف کردن ارورها مختصرا توضیح داده شده ، اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر با کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی زیمنس مواجه شدید، شخصا وارد عمل نشوید تا از بروز خسارات احتمالی پیشگیری کنید.
جدول کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی زیمنس
کد خطا شرح خطا
E00 دستگاه باید فورا ریست شود.
E01 پمپ تخلیه مسدود شده یا عملکرد آن با اختلال مواجه شده است. شلنگ‌ها و لوله فضلاب را بررسی کنید. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E02 خرابی المنت یا رله برد تشخیص داده شده و باید هرچه سریع‌تر این دو قطعه را تعویض کنید. به همین دلیل، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E03 رله کمکی خراب شده و در صورت لزوم باید فورا تعویض شود. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E04 – E05 رله ایمنی المنت دچار مشکل شده و باید هرچه سریع‌تر بررسی و در صورت لزوم تعویض شود. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E06 میکروسوئیچ سالن را بررسی کنید و ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس  تماس بگیرید.
E08 المنت حرارتی خراب شده و باید فورا بررسی شود. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E09 المنت و رله برد الکترونیکی دچار مشکل شده است و باید سریعا توسط متخصص بررسی شوند، به این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E10 المنت حرارتی را بررسی کرده و اتصالات و سیم‌کشی سیستم زئولیت را نیز بررسی کنید. فورا ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E11 احتمالا سنسور دمای آب ظرفشویی دچار خرابی شده و باید بررسی شود. به همین منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E12 عملکرد سنسور NTC با اختلال مواجه شده و باید فورا برای عیب‌یابی و یا تعویض آن اقدام کنید. بدوتن معطلی ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E13 ممکن است مشکل از المنت و برد کنترل باشد. همچنین سنسور دما نیز باید بررسی شود. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
E14 احتمالا سنسور آب ایراد پیدا کرده است. بهتر است برنامه شستشو را متوقف کرده، اب را تخلیه کنید و برای بررسی سنسور با تکنسین تماس بگیرید. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E15 آب از کف دستگاه نشت داده است و باید فورا ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E16 دریچه آب دچار مشکل شده است. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E17 عملکرد دریچه ورودی آب با اختلال مواجه شده است. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
E18 آب کافی برای ماشین ظرفشویی تامین نمی‌شود و به احتمال زیاد ورودی‌ها با مشکل روبه‌رو هستند. بدون معطلی ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E19 برد ماشین ظرفشویی زیمنس با مشکل مواجه شده. فورا ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E20 هیتر پمپ دچار اختلال شده و باید فورا بررسی شود. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E21 احتمالا پمپ دچار گرفتگی شده و باید توسط متخصص بررسی شود. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E22 پمپ آب دچار گرفتگی شده و فیلتر آن مسدود شده است. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E23 پمپ تخلیه خراب شده است و احتمالا نیاز به تعویض داشته باشد. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی:علت سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی

E24 شلنگ خروجی مسدود شده و یا پیچ خورده است. شلنگ را حتما بررسی کنید و برای بر طرف کرده انسداد، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
E25 پمپ تخلیه خراب شده و باعث نشت آب شده است. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E26 سیم کشی دستگاه با اختلال مواجه شده و سوئیچ آبریزش کف نیز باید فورا کنترل شود. به این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E27 این ارور مربوط به ولتاژ 170 است و سیم ارت دستگاه باید کنترل شود. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E28 اکوا سنسور خراب شده و ممکن است کثیف شده باشد. برای برطرف کردن این کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی زیمنس، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E29 ولتاژ به 170 تا 19 رسیده و باید بررسی شود. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E31 سیستم خشک کن ماشین ظرفشویی با مشکل مواجه شده است و هیتر دستگاه نیز باید فورا بررسی شود. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F01 درب ماشین ظرفشویی زیمنس به خوبی بسته نشده است و باید بسته شود.
F02 آب به درستی و به شکل کامل در ماشین ظرفشویی وارد نمی‌شود. فشار اب و شلنگ ورودی آب را بررسی کنید.
F03 تخلیه کردن اب ماشین ظرفشویی با اختلال مواجه شده است و عملکرد پمپ تخلیه باید فورا چک شود. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F04 آب ماشین ظرفشویی نشت کرده و شلنگ ورودی آب باید فورا بررسی شود. در صورت سالم نبودن شلنگ، بدون معطلی آن را تعویض کنید.
F16 درب کشویی ماشین ظرفشویی زیمنس را ببندید و برنامه شستشو را دوباره اجرا کنید.
F17 شیر اب ماشین ظرفشویی را باز کدره و فیلتر شیر ورودی را تمیز کنید. به احتمال زیاد پس از انجام این امور، این کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی زیمنس رفع خواهد شد.
F18 زمان تخلیه بیش از حد طولانی شده و باید پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی فورا پاکسازی شود. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F19 سیستم گرمایشی دستگاه دچار اختلال شده و باید فورا بررسی شود، برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F20 دمای ماشین ظرفشویی بیش از حد بالاست و به احتمال زیاد سنسور دمای NTC خراب شده است. همچنین ممکن است رله TEN دستگاه نیز خراب شده باشد. جهت بررسی دقیق‌تر مشکل، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
F21 موتور و چرخ‌دنده‌ها دچار مشکل شده‌اند و یا رله معکوس خراب شده است. فورا ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F22 عملکرد سنسور دما مختل شده است. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F23 آب در ماشین ظرفشویی جمع شده و باید دستگاه فورا بررسی شود. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F25 سوئیچ سنسور حساسیت دچار مشکل شده و احتمالا سوئیچ فشار نیز شکسته است. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F26 عملکرد سوئیچ فشار مختل شده است و برنامه انتخابی شستشو نیز لغو شده. برای بررسی دقیق‌تر مشکل، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
F27 سیم کشی ماشین ظرفشویی باید فورا بررسی شود. برای این کار، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F28 سنسور جریان آب خراب شده است و بهتر است هرچه سریع‌تر سیم‌کشی را بررسی کنید. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F29 جریان آب متوقف شده و شیر آب باید فورا باز شود. همچنین تمامی قطعات دستگاه باید توسط متخصص بررسی شوند. ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
F31 سطح آب بیش از حد مجاز است و احتمالا پمپ دچار انسداد شده است. بدون معطلی ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
در جدول بالا، انواع کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی زیمنس به اختصار توضیح داده شده است تا با کمک آن بتوانید تا حدی از مشکلی که ماشین ظرفشویی‌تان با آن روبه‌رو است، باخبر شوید.
فراموش نکنید که بهتر است پیش از هر اقدامی، مشکل را با افراد متخصص مطرح کنید تا اختلالی در سیستم ماشین ظرفشویی به‌وجود نیاورید که غیر قابل حل باشد. تکنولوژی پیشرفته‌ی موجود در ماشین ظرفشویی زیمنس چندان تفاوتی با سیار ماشین ظرفشویی‌ها ندارد، اما حتی اگر در تعمیر ماشین ظرفشویی تا حدی کاربلد هستید، پیشنهاد می‌کنیم مشکلات ماشین ظرفشویی زیمنس را شخصا حل نکنید.

جهت تعمیرات ظرفشویی زیمنس در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات ظرفشویی انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5