تلفن:

08138251188 - 09181117805

ارور یخچال ویرپول Whirpool

ارور یخچال ویرپول Whirpool
ارورهای یخچال فریزرهای پیشرفته بیشتر اشکالات به صورت کدهای خطاء نمایش داده می‌شود این ارورها کار تشخیص و تعمیر را آسان می‌کنند. در زیر ارور یخچال سای بای ساید ویرپول Whirlpool را به همراه توضیحات و راهنمای حل که خودتان هم می‌توانید انجام دهید را آورده‌ایم.
جدول کد خطا یا ارور یخچال ویرپول

ارور یخچال ویرپول Whirpool

کد خطا شرح خطا
01 عملکرد مخزن آب مختل شده است و باید مخزن آب و برد الکترونیکی هرچه سریع‌تر بررسی شود، برای این منظور، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
02 عایق هوا گیر کرده و وصل نمی‌شود؛ ابتدا اتصالات را بررسی کرده و سپس تست عایق انجام شود، در صورت عدم مشکل در موارد گفته شده، صفحه کنترل اصلی بررسی شود، چون احتمالا این قطعه خراب شده است. برای این کار، یخچال را از برق بکشید و با همدان سرویس  تماس بگیرید.
03 فن تبخیر کننده کار نمی‌کند و احتمالا کندانسور خراب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. صفحه کنترل نیز باید بررسی شود. فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
04 فن تبخیر کننده یا کندانسور دچار مشکل شده است و باید هرچه سریع‌تر تعمیر یا تعویض شود. یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
05 سنسور فریزر باید فورا مورد بررسی قرار بگیرد و اگر مشکلی ندارد، به احتمال زیاد صفحه کنترل اصلی دچار اختلال شده است. بررسی این امر نیازمند تخصصی است پس، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
06 سنسور دمای یخچال قابل خواندن نیست و باید فورا بررسی شود، همچنین ترمودیسک و ترموفیوز نیز باید چک شده و برد الکترونیکی نیز باید توسط تکنسین بازبینی شود. برای این منظور، یخچال را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
07 گرم کن یخ زدایی (دیفراست) از کار افتاده است و احتمالا مشکل از سیم کشی یا برد اصلی باشد. این موارد باید فورا بررسی شوند. یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
08 عملکرد برد الکترونیکی مختل شده است و باید فورا توسط متخصص بررسی شود. برای این کار، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
d عایق هوا دچار اختلال شده و وصل نمی‌شود. بدون معطلی، یخچال را از برق بکشید و با همدان سرویس  تماس بگیرید.
c سنسور دمای یخچال ویرپول خراب شده است و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، به همین دلیل باید بدون معطلی یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
CF ارتباط بین صفحه کنترل اصلی و صفحه نمایشگر با اختلال مواجه شده است و سیم‌کشی دستگاه باید فورا بررسی شود. یخچال را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
– دمای فریزر بیشتر از 11- درجه است و احتمالا مشکل از فن کمپرسور یا خود کمپرسور باشد، همچنین فن کندانسور نیز باید در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی شود. برای این منظور، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
7- دستگاه دچار قطع کامل برق بر دما شده است و ممکن است مشکل از برد الکترونیکی باشد، یا اینکه ولتاژ بیش از حدی وارد مدار شده باشد. یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
8- دستگاه دچار خرابی برق شده است. البته ممکن است مشکل از فن داخلی فریزر نیز باشد و یا اینکه شارژ گاز با مشکل مواجه شده است. جهت بررسی دقیق‌تر مشکل، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
AL01 سنسور دما غیر فعال شده است و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
AL02 سنسور دمای NTC خراب شده است و باید فورا تعمیر یا تعویض شود. برای این منظور، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
AL03 سنسور دمای فریزر خراب شده و باید فورا تعویض شود. برای این کار، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E0 عملکرد یخساز یخچال دچار مشکل شده و باید فورا بررسی شود. برای این کار، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E1 سنسور یخچال دچار مشکل شده و باید هرچه سریع‌‌تر سیم کشی را بررسی کنید. به این منظور، یخچال را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
E2 سنسور فریزر با مشکل مواجه شده است. یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E3 سیستم دیفراست با اختلال مواجه شده است و یخچال خنک نمی‌شود. فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E4 همچنان سیستم دیفراست با اختلال مواجه شده است و یخچال خنک نمی‌شود. فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E5 باز هم سیستم دیفراست با اختلال مواجه شده است و یخچال خنک نمی‌شود. فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E6 برد الکترونیکی یا برد دیسپلی خراب شده و باید فورا تعمیر یا تعویض شود. سیستم دیفراست با اختلال مواجه شده است و یخچال خنک نمی‌شود. فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E7 سنسور محیطی یخچال مختل شده است، فورا آن را بررسی و مشکل را برطرف کنید. برای این منظور، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E8 همچنان سنسور محیطی یخچال مختل شده است، فورا آن را بررسی و مشکل را برطرف کنید. برای این منظور، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E9 دمای فریزر بالا رفته است و یا درب فریزر باز مانده یا سیستم دیفراست دچار مشکل شده است، لذا فورا خچال را از برق بکشید و با همدان سرویس تماس بگیرید.
EE یخساز ساید بای ساید با مشکل روبه‌رو شده است و ممکن است برد الکترونیکی دچار مشکل شده باشد. خچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
در جدول بالا، انواع کد خطا یا ارور یخچال ویرپول به اختصار توضیح داده شده است تا با کمک آن بتوانید تا حدی از مشکلی که یخچالتان با آن مواجه است، باخبر شوید.
جهت درخواست تعمیرات یخچال فریزر ویرپول Whirlpool در همدان با شماره 09181117805 و یا 08138244444 تماس حاصل فرمایید.
ادرس: همدان،میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،بعد از تقاطع جوادیه نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی حمام صفا
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5