تلفن:

08138251188 - 09181117805

تعمیر تلویزیون در همدان

تعمیر تلویزیون در همدان

تعمیرات تلویزیون ال ای دی(LED) و ال سی دی(LCD) در همدان تعمیرات تلویزیون خود را به همدان سرویس  بسپارید در دست گرفتن فازمتر و انبر و تلاش برای رفع مشکل لوازم خانگی تان کار ساده ایست.

حتی ممکن است قبلا اینکار را انجام داده و دستگاه تان را هم تعمیر کرده باشید. هرچند   که تعمیرات لوازم خانگی همیشه باید توسط تعمیرکار باتجربه انجام شود تا از رفع اصولی  مشکل مطمئن شد، اما تعمیرات وسایل برقی و به خصوص تلویزیون، ماجرایی کاملا  متفات دارد.

با توجه به هزینه بالای خرید یک تلویزیون جدید و نیز حساس بودن این دستگاه

الکترونیکی، هر گونه دستکاری ناشیانه و حتی اتصال یک سیم اشتباه، می تواند خسارات  هنگفتی را روی دست شما بگذارد. بنابراین لازم است تا سرویس و تعمیرات تلویزیون خود  را حتما به تکنسین متخصص و باتجربه ای که بر جدیدترین مدلها و تکنولوژی های برند  تلویزیون شما تسلط دارد، بسپارید. همدان سرویس  با داشتن  متخصصن حرفه ای و  باسابقه برای تمامی برندهای موجود تلویزیون، قادر به کمک به شما در این زمینه است.

 

 انواع تلویزیون های خانگی مانند HD، LED، LCD، OLED، UHD، Plasma، 3D و Smart TV  در بازار موجودند و برندهای ایرانی و خارجی متفاوتی از جمله سامسونگ، ال جی،  سونی، پاناسونیک، فیلیپس، شارپ، توشیبا، دوو، اسنوا، ایکس ویژن و غیره انواع مدلها را  تولید می کنند. متخصصین مجرب همدان سرویس  انواع مدلها و تمامی برندهای تلویزیون  را پوشش داده و در سریعترین زمان خدمات مورد نیاز شما را ارائه می نمایند.

خدمات قابل ارائه در مجموعه همدان سرویس : تلویزیون روشن نمی شود.

با تاخیر طولانی روشن و خاموش می شود. تلویزیون خود به خود خاموش می شود.

 

مشکل و ایراد در پورت HDMI خطوط افقی و عمودی در تصویر وجود دارد.

صدای تلویزیون قطع شده است.

رنگ ها تنظیم نیستند.

رنگ ها را به اشتباه نمایش می دهد.

و…

جهت درخواست تعمیرات انواع تلویزیون های خانگی مانند HD، LED، LCD، OLED، UHD،  Plasma، 3D و Smart TV   برندهای ایرانی و خارجی متفاوتی از جمله  سامسونگ، ال جی،  سونی، پاناسونیک، فیلیپس، شارپ، توشیبا ، دوو، اسنوا، ایکس ویژن در همدان   میتوانید با شماره 09181117805 تماس حاصل فرمایید 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5