تلفن:

08138251188 - 09181117805

راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال

راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال
راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال یا همان دفترچه آموزش راهنمای استفاده از ماکروفر آدمیرال را همراه با توضیحات ، دانستنیها ، آموزش و نکات مهم برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات آدمیرال بهره مند شوید . مایکروفر آدمیرال ساخته آسپن الکترونیک است که در بهار سال 1974 تاسیس شد. مایکروفر آدمیرال در سال 1992 به عنوان یک مؤسسه اختصاصی RF و مایکروفر در انگلستان و ایرلند بنا نهاده شد. ما در هنگام کمک به مشتریان از یک رویکرد مشاوره ای استفاده می کنیم، جایی که مبادله دانش فنی برای تأمین و تعمیر ماکروفر آنها ضروری است.

محصولات ما شامل بیش از 5000 نوع جزء و 1000 اقلام مختلف تجهیزات می شود. این ارقام به طور مداوم در حال افزایش است، زیرا مدیران ما محصولات خود را برای ارزیابی نیازهای مشتری توسعه می دهند. لطفا با نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال جهت تعمیرات ماکروفر آدمیرال تماس بگیرید و با یکی از مهندسین واجد شرایط ما برای بحث در مورد درخواست خود صحبت کنید. با تشکر از شما که یک ماکروفر آدمیرال را انتخاب کرده اید. آدمیرال انواع محصولات با کیفیت را ارائه می دهد که زندگی شما را راحتتر می کند. لطفا قبل از شروع به استفاده از مایکروفر آدمیرال، با اطمینان و اعتماد به نفس این راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال را مطالعه نمایید.
راهنمای استفاده از ماکروفر آدمیرال فقط برای اطلاعات بیشتر، راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال همچنین به عنوان دستور العمل پخت و پز عمل می کند. با ماکروفر آدمیرال از پخت و پز لذت ببرید!
ماکروفر آدمیرال را روی سطح جامد و مسطح قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که خروجی های تهویه را نبندید و نپوشانید. فراموش نکنید که در صورت استفاده از غشای حافظتی آن را حذف کنید و بردارید. پایه های قابل تنظیم ممکن نیست حذف شوند. ماکروفر آدمیرال را در مجاورت منابع گرما قرار ندهید. تجهیزات رادیویی و فرستنده ای مانند رادیو و تلویزیون می توانند کار مایکروفر آدمیرال را تحت تاثیر قرار دهند. لوازم جانبی را از مایکروفر آدمیرال بردارید و آنها را با تمیزکننده ملایم تمیز کنید. سپس فریم عقبی را روی شفت قرار دهید. تهویه مناسب در اطراف ماکروفر آدمیرال وجود دارد. 30 سانتیمتر فضای آزاد را در بالای صفحه نگه دارید. در پشت و اطراف ماکروفر آدمیرال، حداقل 7.5 سانتی متر فضای آزاد را نگه دارید. 1.قفل درب در راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال : هنگامی که درب بسته است، ماکروفر آدمیرال به طور اتوماتیک خاموش می شود. اگر درب باز شود در حالی که اجاق فعال است، مگنترون به طور خودکار خاموش خواهد شد.
 1. نشانه درب در راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال : سطوح نشانه درب از فرار ماکروفر از حفره اجاق گاز جلوگیری می کند.
 2. حفره ماکروفر
 3. کنترل پنل
 4. متصل کننده یا همان کوپلر: این بر روی شفت در مرکز کف حفره ی ماکروفر قرار دارد. کوپلر برای این است که برای تمام پخت و پز در فر باشد.
 5. راهنمای غلتکی در راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال : این همواره باید برای آشپزی همراه با سینی پخت و پز شیشه ای استفاده شود.
 6. سینی پخت و پز شیشه ای: از شیشه مقاوم در برابر حرارت خاص ساخته شده است. سینی همیشه باید در موقعیت مناسب قبل از عملیات باشد. غذا را مستقیماً در سینی نگذارید.
 7. صفحه نمایش در راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال : اجازه مشاهده غذا را می دهد. صفحه نمایش طوری طراحی شده است که نور می تواند عبور کند، اما اشعه مایکروفر نمی تواند عبور کند.
 8. پوشش ماکروفر در راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال : پوششی که از خروجی مایکروویو در مقابل ترشحات مواد غذایی حین پخت و پز محافظت می کند.
 9. سیستم ایمنی قفل
 10. دکمه کنترل قدرت متغیر در راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال : برای انتخاب یک سطح قدرت ماکروفر ادمیرال مورد استفاده قرار می گیرد.
 11. دکمه تایمر در راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال : در تنظیم زمان پخت برای تمام توابع استفاده می شود.
 12. لامپ اجاق گاز: به طور خودکار در طول عملیات اجاق گاز روشن می شود.
 13. دکمه باز کردن درب
  عملیات اجرایی
  این بخش اطلاعات مفیدی درباره عملیات ماکروفر آدمیرال را شامل می شود.
 14. سیم برق را به تغذیه خروجی 230 ولت AC 50Hz وصل کنید.
 15. پس از قرار دادن غذا در ظرف مناسب، درب ماکروفر ادمیرال را باز کنید و سینی شیشه ای و راهنمای غلتکی همیشه باید در محل هنگام پخت و پز قرار گیرد.
 16. درب را ببندید و اطمینان حاصل کنید که کاملا محکم بسته شده است.
  درب ماکروفر ادمیرال می تواند در هر زمان در طول اجرا با کشیدن درب مایکروفر آدمیرال باز شود. ماکروفر آدمیرال به طور خودکار و اتوماتیک خاموش خواهد شد.
 17. دکمه کنترل قدرت متغیر را در سطح قدرت دلخواه و مورد نظر تنظیم کنید.
 18. زمان کار و اجرا را با چرخاندن دکمه تایمر به زمان آشپزی مطلوب و پخت و پز نظیم کنید و مایکروفر شروع به کار می کند.
  اگر کنترل تایمر برای کمتر از 2 دقیقه تنظیم شود، آن را 2 دقيقه عقب تر تنظیم کنيد و سپس به زمان مورد نظر برگرديد.
 19. انرژی ماکروفر به صورت خودکار خاموش خواهد شد هنگامی که دکمه تایمر به حالت “OFF” می رسد. سپس غذا می تواند باشد از ماکروفر خارج می شود.
  برای اجتناب از استفاده از ماکروفر در حالی که درب آن باز است، ماکروفر آدمیرال شما با سوئیچ های به هم قفل شده ایمنی درب نصب شده است.
  اگر میخواهید غذا را در هنگام آشپزی بررسی کنید، به سادگی درب ماکروفر ادمیرال را باز کنید. ماکروفر ادمیرال به طور خودکار پخت و پز را متوقف می کند. برای ادامه دادن به پخت و پز، شما به سادگی می توانید در را ببندید.
  اگر میخواهید پخت و پز را متوقف کنید، به سادگی کلید تایمر را به موقعیت OFF بچرخانید و عوض کنید. آشپزی را می توان در هر زمان در طول چرخه پخت و پز با چرخاندن کنترل تایمر تنظیم مجدد کرد.
  اجازه ندهید تایمر ادامه به کار کردن پیدا کند وقتی غذا داخل آن وجود ندارد.
ایمنی در دفترچه راهنمای ماکروفر آدمیرال با دقت این دستورالعمل ها را بخوانید و این راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال را به عنوان مرجعی برای آینده حفظ و نگه داری کنید. هشدار در راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال : برای جلوگیری از آتش سوزی، سوختگی، شوک الکتریکی و هشدارهای دیگر: لیست زیر تهیه شده است، همانطور که در مورد تمام لوازم قوانین و دستور العمل هایی وجود دارد،این ماکروفر نیز قوانین خاصی را دنبال می کند و نکات ایمنی برای بالا بردن عملکرد ماکروفر آدمیرال و محافظت از آن در زیر لیست شده اند.
 1. از ماکروفر آدمیرال به هر دلیلی غیر از آماده سازی غذا استفاده نکنید، مانند برای خشک کردن لباس، کاغذ یا هر چیز دیگری مانند مواد غیر خوراکی یا برای اهداف استریلیزه هیچ گاه از ماکروفر استفاده ننمایید.
 2. از مایکروفر آدمیرال وقتی خالی است استفاده نکنید زیرا می تواند به ماکروفر آدمیرال آسیب برساند.
 3. از هر نوع سوراخ ماکروفر برای هیچ نوع ذخیره سازی مانند ذخیره کردن مقالات، کتاب آشپزی، وسایل آشپزی و غیره استفاده نکنید.
 4. از ماکروفر آدمیرال بدون سینی شیشه ای موجود در محل مشخص در دستگاه استفاده نکنید. را خاموش نکنید اطمینان حاصل کنید که آن درست روی پایه چرخشی و چرخ گردان نشسته است.
 5. اطمینان حاصل کنید که کلاهک یا درب غذا را قبل از پخت و پز برداشته اید هنگامی که شما غذا را در داخل بسته بندی و چسبیده به بطری می پزید.
 6. مواد خارجی را بین سطح و درب ماکروفر قرار ندهید. این می تواند در نتیجه نشتی بیش از حد در انرژی ماکروفر آدمیرال باشد.
 7. از محصولات بازیافتی کاغذی برای پخت و پز استفاده نکنید. آنها ممکن است حاوی ناخالصی هایی باشند که می تواند باعث جرقه و یا آتش سوزی شود هنگامی که در طول پخت و پز از آنها استفاده شود.
 8. پاپ کورن یعنی همان ذرت بو داده یا چس فیل را در ماکروفر آدمیرال تهیه نکنید مگر اینکه در یک جعبه تهیه شده باشد و برای تهیه این پاپ کورن بر روی بسته آن، ماکروفر پیشنهاد شده باشد.این بدان معنی است که بسته بندی ذرت بو داده تجاری باشد و مخصوص مایکروفر توصیه شده باشد. ماکروفر ذرت بو داده پخته شده کم تری از حد معمول را تولید می کند. از روغن استفاده نکنید اگرچه استفاده از آن توسط شرکت سازنده پیشنهاد شده باشد.
 9. غذاهایی مانند زرده تخم مرغ، سیب زمینی،کبد مرغ، و غیره را که پوسته و غشاء بیرونی دارند بدون اینکه چند بار پوست آنها را جدا کرده باشید و گرفته باشید، پخت نکنید.
 10. پاپ کورن را در زمان طولانی تر از دستورالعمل سازنده پخت نکنید. (زمان تهیه پاپ کورن معمولا کمتر از 3 دقیقه است). پخت و پز طولانی تر موثر واقع نمی شود و ذرت خرد شده می تواند باعث انقباض و آتش شود. همچنین سینی پخت و پز می تواند برای رسیدگی خیلی گرم باشد یا ممکن است بشکند.
 11. اگر استعمال دود منتشر شود، لوازم خانگی را خاموش و یا از برق بکشید و درب را به منظور خفه کردن هر شعله ای بسته نگه دارید.
 12. هنگامی که مواد غذایی را در پلاستیک یا ظروف کاغذی گرم کنید، به دلیل امکان احتراق حواستان به ماکروفر آدمیرال باشد و بر روی آن نظارت کنید.
  13.محتویات ظروف تغذیه بسته بندی و ظرف های غذای کودک باید هم زده باشند و درجه حرارت قبل از مصرف به منظور اجتناب از سوختگی، بررسی شود.
 13. همیشه درجه حرارت غذا یا نوشیدنی را که در ماکروفر ادمیرال گرم شده است قبل از اینکه آن را به کسی به ویژه برای کودکان یا افراد پیرتر بدهید، آزمایش کنید. این مهم است زیرا چیزهایی که در ماکروفر گرم می شوند داخل ماکروفر گرم تر می شوند حتی اگر آشپزی در مایکروفر متوقف شده باشد.
 14. تخم مرغ با پوسته یا تخم مرغ آبپز نباید در ماکروفر آدمیرال گرم شود زیرا آنها ممکن است در اجاق های ماکروفر منفجر شوند حتی پس از اینکه گرم شدن ماکروفر پایان یافته باشد.
 15. پوشش روی سینی و کف ماکروفر را به طور کامل تمیز کنید. درون ماکروفر را با یک پارچه نرم کننده پاک کنید. اگر شما گریس یا چربی را در هر نقطه در حفره قرار دهید، آن ممکن است بیش از حد گرم شود، دود کند یا حتی وقتی که استفاده دوباره از ماکروفر کنید، آتش بگیرد.
 16. هرگز روغن یا چربی را برای سرخ کردن خیلی زیاد گرم نکنید وقتی شما نمیتوانید دما را کنترل کنید و انجام این کار ممکن است به گرما بیش از حد و آتش منجر شود که باعث صدمه به دستگاه شود.
 17. ماکروفر آدمیرال نوشیدنی ها را گرم می کند و می تواند منجر به جوشیدن فوران پذیری با تاخیر شود، بنابراین مراقبت باید انجام گیرد وقتی ظروف دربرگیرنده آن مدیریت می شوند.
  برای کاهش آسیب رساندن به افراد:
  a) مایع را بیش از حد گرم نکنید.
  ب) مایع را قبل و وسط گرمایش تکان دهید.
  ج) از ظروف مستطیلی با گردن نازکتر و نحیف تر استفاده نکنید.
  د) پس از گرم كردن، ظرف را برای مدت کوتاهی قبل از برداشتن ظرف در مایکروفر آدمیرال قرار دهید.
  الف) هنگام قرار دادن قاشق یا سایر اسباب وسایل در ظرف دربر گیرنده، شدیداً مراقب باشید.
 18. این دستگاه برای استفاده توسط افراد (از جمله کودکان) با کمبود توانایی جسمی، حسی یا ذهنی، یا کمبود تجربه و دانش، در نظر گرفته نشده است مگر اینکه آنها در مورد استفاده از دستگاه توسط شخص مسئول ایمنی آنها تحت نظارت یا آموزش قرار داشته باشند.
 19. اطفال باید تحت نظارت قرار داشته باشند تا اطمینان حاصل کنید که آنها با لوازم خانگی بازی نمی کنند.
 20. فقط از وسایل مناسب و مورد استفاده در اجاق ماکروفر آدمیرال استفاده کنید.
 21. در هنگام استفاده از دستگاه های داغ مراقب باشید. مراقبت باید برای جلوگیری از لمس کردن المنت های گرم داخل دستگاه انجام شود.
 22. از پاک کننده بخار در ماکروفر استفاده نکنید.
تمیز کردن ماکروفر آدمیرال به توصیه راهنمای فارسی • فر باید همیشه تمیز باشد. مواد غذایی باقی مانده از ترشحات انرژی مایکروویو را جذب خواهد کرد که باعث می شود آن بسوزد. این می تواند کارایی ماکروفر ادمیرال را کاهش دهد و ممکن است بوی بد بوجود بیاورد. • از پاک کننده های ساینده یا شیشه های فلزی برای تمیز کردن درب شیشه ای استفاده نکنید. این سطح شیشه را می تواند بخراشد که باعث شکستن شیشه می شود. • از پاک کننده های فشار قوی یا بخار پاک کننده برای تمیز کردن مایکروفر ادمیرال استفاده نکنید. • بعد از استفاده، داخل ماکروفر ادمیرال را پاک کنید. یک پارچه مرطوب برای حذف چگالی بیش از حد مایعات و مواد غذایی باقی مانده استفاده کنید. باقی مانده از خرده و رطوبت جذب می شود انرژی مایکروویو و افزایش پخت و پز زمان. • درپوش داخلی و خارجی را تمیز کنید. به طور منظم؛ از یک مایع شستشو استفاده کنید و آب و مایکروویو را خشک کنید با پارچه خشک.
جهت درخواست تعمیرات ماکروفر میتوانید با شماره 09181117805 تماس حاصل فرمایید 
همدان سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر در همدان
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5