تلفن:

08138251188 - 09181117805

تعمیرات جی پاس در همدان

تعمیرات جی پاس در همدان

تعمیرات جی پاس  در همدان

برند جی پاس از معتبرترین برندهای لوازم خانگی می باشد که دارای لوازم خانگی سبک مانند سرخ کن، پلوپز، کتری برق، پنکه و … است. این شرکت یک برند آلمانی محسوب می شود که در سال 1994 آغاز به کار کرده است و توانسته است با شرکتهای بزرگ تولیدکننده لوازم خانگی رقابت بسیار بالایی داشته باشد.

Landmark Group یک کنگلومرای چند ملیتی مستقر در دبی است ، امارات متحده عربی به ریاست هندی میکی جاگاتیانی ، بنیانگذار و رئیس این شرکت است. [3] این گروه در خرده فروشی پوشاک ، کفش ، لوازم الکترونیکی مصرفی ، لوازم آرایشی و زیبایی ، بهسازی منزل و محصولات کودک مشارکت دارد. این گروه همچنین به مهمان نوازی و اوقات فراغت ، مراقبت های بهداشتی و مدیریت بازار علاقه دارد. این گروه دارای خرده فروشی است.

GEEPAS به عنوان بزرگترین نمونه کارها برندهای الکترونیک

در جهان شناخته می شود و تنها شرکتی است که بخش های مختلفی مانند محصولات سرگرمی ، لوازم خانگی ، لوازم آشپزخانه ، وسایل شخصی و محصولات روشنایی را در بر می گیرد.

آنچه با روشی فروتنانه آغاز شد ، با بیش از 3000 کارمند که امروز در بیش از 10 کشور جهان مشغول کار هستند ، در یک شرکت عظیم تکامل یافته است. بخش تحقیق و توسعه ما مطابق با هنجارها و روالهای بین المللی در استانداردهای کیفیت ، ضمن تولید محصولات طبقه برتر که می تواند ترکیبی مطمئن از کیفیت و هزینه باشد ، مطابقت دارد.

ما وظیفه داریم نسبت به معرفی محصولاتی که از نظر کیفیت ، فناوری ، نوآوری سازگار هستند و به مشتریان خود ارایه می دهد ، ارزش سرمایه گذاری آنها را فراهم آورد. امروز ما تلاش می کنیم تا مشتریان خود را راضی نکنیم بلکه از طریق پشتیبان گیری کامل خدمات پس از فروش ، که بدون شک بهترین ها در جهان هستند ، از انتظارات آنها فراتر برویم.

GEEPAS یک تجرب brand نام تجاری دائما در حال تحول است و موفقیت آن را می توان به چشم انداز بلند مدت از طرف مروج آن ، متخصصان آموزش دیده که سرپرست امور هستند ، نسبت داد

تعمیرات لوازم خانگی جی پاس  در همدان

همدان سرویس با کادری مجرب امادگی تعمیرات لوازم برقی شما را در مجموعه خود دارد و با یک تماس میتوانید دستگاه خود را تعمییر کنید

جهت درخواست تعمیرات و مشاوره میتوانید با شماره 08138244444 تماس حاصل فرمایید

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5