تلفن:

08138251188 - 09181117805

راهنمای یخچال بوش

راهنمای یخچال  بوش
در این مقاله ازهمدان سرویس  سعی داریم توضیحاتی از راهنمای یخچال بوش را به شما ارائه بدهیم. شرکت بوش (Bosch) از شرکت‌های شناخته‌شده در حوزه ی لوازم خانگی است. در این مقاله در مورد هشدار های ایمنی که برای استفاده از یخچال نیاز است بدانیم صحبت می کنیم سپس به سراغ معرفی امکانات این یخچال می رویم. قبل از استفاده کردن از دستگاه، لطفا این راهنما را به طور کامل بخوانید.
 راهنمای فارسی یخچال بوش
راهنمای یخچال  بوش
در راهنمای یخچال بوش از گذاشتن وسایل وسایل سنگین به روی یخچال خودداری کنید. مانند گذاشتن گلدان و…….
اطمینان حاصل کنید که پریز برق در پشت یخچال نخواهد افتاد. همچنین در راهنمای فارسی یخچال بوش سیم کشی برق را بیش از حد خم نکنید و از گذاشتن اجسام سنگین روی آن خودداری کنید زیرا باعث ایجاد خطر آتش سوزی می شود زیرا باعث فشردگی سیم می شود.
در راهنمای یخچال بوش تاکید شده است از داخل شدن کودکان به درون یخچال باید جلوگیری کرد.
یخچال را دور از وسایل قابل اشتعال مانند اجاق گاز قرار دهید.
دارو و همچنین مواد آزمایشگاهی را در داخل یخچال نگه داری نکنید.
در هنگام استفاده از یخچال بوش به یاد داشته باشید که اتصال به زمین برقرار است.و برای این کار از لوله گاز ،تلفن و لوله پلاستکی آب استفاده نکنید.
اسپری قابل احتراق را در نزدیکی یخچال قرار ندهید. بطور کلی مواد قابل انفجار یا قابل اشتعال را در یخچال نگهداری نکنید.
اگر با دستان خیس سیم برق را بکشید و یا به پریز برق دست بزنید خطر برق گرفتگی شما را تهدید می کند. از این کار به شدت پرهیز کنید.
برای راه اندازی یخچال بوش آن بر روی سطحی که محکم و تراز شده است قرار دهید. راه اندازی یخچال بر روی یک سطح ناصاف باعث از بین رفتن تعادل دستگاه و واژگون شدن یخچال در هنگام باز و بسته کردن درب یخچال می شود و باعث آسیب رساندن خواهد شد.
امکانات یخچال بوش
این یخچال دارای نمایشگر LED جهت نمایش درجه حرارت می باشد
فریز نمودن 20 کیلوگرم ماده غذایی در 24 ساعت از دیگر امکانات آن است.
با استفاده از این دستگاه می توانیم در مصرف انرژی صرفه جویی کنیم
گنجایش مناسبی برای مواد غذایی شما در این دستگاه تعیبه شده است
دکمه‌های کنترلی در این دستگاه وجود دارد که این دکمه‌ها به‌صورت لمسی هستند و کتر کردن آنها با چراغ‌های LED مشخص می‌شود.
قرارگیری دکمه‌های کنترلی در جایی به دور از دسترس این مزیت را در اختیار شما قرار می‌دهد که تنظیمات دستگاه شما به ‌صورت ناخواسته یا توسط کودکان تغییر نخواهد کرد.
صدای یخچال بوش بسیار کم است.
داخل یخچال بوش یک شبکه فلزی وجود دارد و می‌توان بطری‌های نوشیدنی‌های خاص خود را در این قسمت قرار دهید.
لازم به ذکر است طبقات داخلی یخچال از موادی ساخته شده اند که در اثر ضربه مقاومت دارند و همچنین تاثیر مخربی بر سلامتی نخواهد گذاشت.
از امکانات ویژه یخچال بوش این است که دارای تنظیمات «Supercool» است. که این تنظیمات تا حد امکان دمای داخلی یخچال را می تواند کاهش ‌دهد.
در حالت عادی بطور مداوم دمای داخل یخچال کنترل می‌شود.
زمانی حالت سوپرکول ‌ کاربرد دارد که که حجم زیادی از موادغذایی را در یخچال بخواهید بگذارید یا نوشیدنی را بخواهید خیلی سریع خنک کنید.
در محفظه Vita Fresh امکان نگهداری میوه و سبزیجات وجود دارد حتی با ماندگاری طولانی.
در صورت باز ماندن در فریزر طول بکشد، چراغ چشمک‌زن یخچال همراه با صدا به شما هشدار خواهد داد.
باکس‌ها و کشوهای یخچال بوش از جنس نشکن هستند و همچنین قابلیت جدا شدن را نیز دارند.
نحوهی طراحی فضای داخلی فریزر به گونه ای است که از کشوها و باکس‌هایی تشکیل شده است که استفاده از فضای یخچال را به حداکثر ممکن رسانده است.
باکس‌های عمیق و بزرگی در فضای داخلی این دستگاه وجود دارد که امکان قرار دادن تکه‌های بزرگ مرغ، گوشت، ماهی و … را به‌صورت درسته میسر کرده است.
یخچال بوش مجهز به سيستم گردش هواي چندگانه می باشد
سنسورهایی در این یخچال وجود دارد که به شما این اطمینان می‌دهد که دما بالاتر از فریزشدن نگه داشته می‌شود؛ به عبارتی دیگر دمای ایده آل برای حفظ تازگی وماندگاری بیشتر میوه و سبزیجات. با وجود جریان هوای داخل محفظه نگهداری میوه ها و سبزیجات از تماس سرما به‌صورت مستقیم با موادغذایی جلوگیری می‌کند. این جریان هوا با ممانعت از برخورد سرمای خشک به مواد غذایی باعث افزایش ماندگاری آنها می‌شود.
برای اینکه میوه و سبزیجات را به‌صورت تازه‌تر نگهداری کنید در مدت زمان طولانی نیاز به رطوبت دارید. میزان رطوبت نیز به‌صورت اتوماتیک تنظیم می‌شود براساس اینکه نوع موادغذایی که داخل این محفظه قرار می گیرد.
دستگاه یخچال بوش دارای بدنه‌ای است که از استیل ضدزنگ ساخته شده و جنس این بدنه به‌صورتی درنظر گرفته شده که به راحتی تمیز می‌شود و جای دست به روی آن باقی نمی‌ماند.
این یخچال دارای سیستم توزیع یکنواخت سرما می باشد.
در صورت قطع برق این یخچال می تواند به مدت 19ساعت مواد غذایی را نگهداری کند.
از دیگر امکانات یخچال بوش این است که دارای برنامه‌ی زمانبندی شده برای کالاهای منجمد است.
این دستکاه آبريز بيروني ندارد
در مورد این یخچال باید گفت که تمام یخچال و فریزرهای بوش تجهیز به عنصر طبیعی نقره در دیواره داخلی خود می‌باشند که این موصوع باعث عملکردی ضدباکتری شده و در نتیجه باعث افزایش ماندگاری موادغذایی می شود.
از مزایای وجود طبقات شیشه ای در یخچال بوش خاصیت ایمنی این شیشه‌ها است که در صورت شکسته شدن تکه تکه نشوند درضمن این طبقات توانایی نگه‌داری مایعات‌ را که روی آنها ریخته می‌شود را دارند. ویژگی دیگر این طبقات آن است که ضدخش بوده و به آسانی میتوان آنها را تمیز کرد.
بر روی یخچال و فریزهای بوش برچسب A + نصب شده است که این برچسب به معنای بر ۲۵ % مصرف کمتر نسبت به بهترین سطح مصرف یعنی A است. البته باید گفت اکثر یخچال های بوش دارای بر چسب انرژِی A++ هستند.
به دلیل استفاده از ریل های کاملا تلسکوپی، قرار دادن و برداشتن موادغذایی در یخچال بوش را بسیارساده است.
جهت درخواست تعمیرات یخچال فریزر بوش در همدان با شماره 09181117805 و یا 08138244444 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات یخچال فریزر بوش انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5