تلفن:

08138251188 - 09181117805

تعمیر یخچال الجی

تعمیر یخچال الجی
تعمیرات یخچال الجی
مجموعه همدان سرویس  با 35 سال  تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات الجی جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمن
دی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.
انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات الجی را با تامین قطعات فابریک ( از انبار همدان سرویس  ) از ما بخواهید .
مشکلات متداول تعمیرات یخچال الجی
چرا يخچال صداي وزوز مي دهد؟
چرا يخچال صداي وزوز مي دهد؟ ايراد صداي وزوز از يخچال شنيده مي شود. علت 1.هنگام عملكرد موتور، صداي وزوز از يخچال شنيده مي شود. 2. وقتي فن دستگاه به منظور خنك كردن موتور به كار مي افتد اين صدا شنيده مي شود. نحوه ي حل مشكل 1. اين صدا نشانه كاركرد عادي است.، چرا كه با بالا رفتن دما ، فن …
علت نشتي آب بر روي زمين چيست؟
علت نشتي آب بر روي زمين چيست؟ ايراد 1. از زير فريز آب نشت مي كند. علت 1. نصب نادرست شلنگ مربوط به تصفيه آب مي تواند منجر به نشتي آب شود. 2 . همچنين زماني كه هيتر (گرم كن) درست كار نكند، آب بر روي زمين نشت مي كند. 3. رطوبت زياد محيط مي تواند منجر به نشتي آب شود. نحوه ي حل مشكل 1. ببين…
چرا از آبريز یخچال( ساید بای ساید) ، آب خارج نمي شود؟
چرا از آبريز یخچال (ساید بای ساید )، آب خارج نمي شود؟ ايراد 1. آب از آبريز خارج نمي شود. . علت 1. اين حالت زماني اتفاق مي افتد كه شير آب بسته شود يا فيلتر آب مسدود شده باشد. نحوه ي حل مشكل 1. از باز بودن شير آب مطمئن شويد و لوله آب را بررسي كنيد كه خم يا تا نشده باشد. [شير آب] 2. شير…
نکاتی مهم از یخچال ال جی:
یخچال الجی از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
هنگام استفاده از یخچال الجی حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
برای شروع بکار یخچال الجی پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
قرار دادن یخچال یا فریزر الجی در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر الجی برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال الجی و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
برای تمیز کردن یخچال فریزر بوش حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال الجی را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .
کد خطاهای یخچال فریزر ساید بای ساید LG
یخچال های LG مجهز به نمایشگر دیجیتال جهت هشدار به صاحبان از بروز مشکلات احتمالی و برای ایجاد توانایی تشخیص سریع هستند. کد خطاهای یخچال LG اغلب دلایل کاملا رایجی دارند که میتوانند به سادگی توسط کاربران عیب یابی شوند. اگرچه، بعضی از خطاهای پیش آمده مستلزم کمک خدمات تعمیر حرفه ای هستند.
کد خطای Er FS
اختلال در سنسور فریزر
سنسور و اتصالات سیم کشی دچار اشکال میشوند. گاهی جدا کردن یخچال از برق برای چند دقیقه سیستم را ریست میکند و کد خطا را از بین میبرد. باید درصورت حل نشدن مشکل با خدمات مشتری تماس حاصل فرمایید.
کد خطای Er rS
اختلال در سنسور یخچال
سیم کشی و سنسور و رابط ها را چک کنید. یک عیب یابی موقت برای این مشکل این است که یخچال را برای چند دقیقه تا زمانی که سیستم ریست شود از برق جدا کنید. اگر رفع عیب نشد با خدمات مشتری تماس حاصل فرمایید.
کد خطای F dS
اختلال در سنسور دیفراست فریزر
سیم کشی یا سنسور معیوب را مشاهده فرمایید. از طرف دیگر، پیغام خطا احتمالا دلالت بر قطع شدگی و یا اتصالی در قسمتی از سیستم دارد. سعی کنید سیستم را با قطع کردن از برق برای درست شدن مشکل ریست کنید.
کد خطای r dS
اختلال در سنسور دیفراست یخچال
سنسور ضعیف یا سیم کشی را بررسی کنید.
کد خطای Er HS
اختلال در سنسور رطوبت
سنسور معیوب یا سیم کشی مختل شده را چک کنید.
کد خطای Er IS
سنسور یخ ساز
سنسور معیوب یا سیم کشی مختل شده را چک کنید.
کد خطای Er rt
اختلال در عملکرد سنسور محیط
سنسور معیوب یا سیم کشی مختل شده را چک کنید.
کد خطای Er It
اختلال در عملکرد کیت یخساز
تست روتین را انجام دهید.
کد خطای F dH
اختلال در عملکرد یخ زدایی در دمای بالای 40 درجه فارنهایت سنسور
فیوز، هیتر و برد کنترل را بررسی کنید.
کد خطای r dH
سنسور بالای 40 درجه فارنهایت نمیرود.
اختلال در فیوز، هیتر، برد کنترل به وجود آمده است.
دکمه Start را 5 دقیقه نگه دارید.
یخچال را 30 دقیقه از برق جدا کنید و سپس وصل کنید. با این کار تمامی کدها ریست میشوند.
اگر با خاموش کردن یخچال کد نمایش داده نشد، یخچال سالم است.
چنانچه دوباره کد نمایش داده شد، اشکالی در یخ زدا به وجود آمده است.
عملکرد یخ زدا برای رسیدن به 40 درجه فارنهایت در کمتر از 2 ساعت در فریزر، دچار مشکل شده است.
کد خطای Er IF
شارژگاز یخچال الجی
در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .
تعمیر یخچال الجی:
تعمیر یخچال ال جی  در همدان با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
درخواست تعمیرات یخچال  ال جی انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5