تلفن:

08138251188 - 09181117805

تعمیرات لباسشویی اسنوا در همدان

تعمیرات لباسشویی اسنوا در همدان

تعمیرات لباسشویی اسنوا در همدان

تعمیرات لباسشویی اسنوا در استان همدان
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در همدان توسط خدمات  و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی اسنوا در محل شما عزیزان عیب یابی و رفع عیب میگردد .
چگونه ماشین لباسشویی اسنوا را خودتان تعمیر کنید؟
ماشین لباسشویی اسنوا یک روز به صورت حرفه ای و مناسب لباس هایتان را می چرخاند و تکان می دهد. روز بعد به درستی و مطابق اصالت خود عمل نمی کند. آیا ماشین لباسشویی شما شروع به رفتار اشتباهی کرده است؟
برای ماشینی که به سختی کار می کند، تعجب آور نیست که لباس شویی شما کار خود را متوقف کند یا اغلب ضعیف کار کند. به جای تماس با یک تکنسین یا سرویسکار، چطور است که برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خودتان تلاش کنید؟ بسیاری از این تعمیرات نیاز به ابزار ساده دارند و می توانند توسط صاحب خانه هایی که مهارت های تعمیراتی دستگاه های محدودی را دارند مورد استفاده قرار بگیرند.
عیب یابی ماشین لباسشویی
۱- ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود :
اول باید از اینکه برق به ماشین لباسشویی متصل است یا خیر مطمئن شوید!
برای بررسی این مورد باید پریز برق را چک کنید بعد از اینکه به سلامت پریز برق اطمینان پیدا کردید به سراغ مرحله بعد بروید.اگر از سه‌راهی برق یا تبدیل سه به دو برق استفاده می‌کنید سه راهی را از راه بردارید و ماشین لباسشویی را مستقیم به پریز برق وصل کنید و نتیجه را ببینید.
در صورتی که باز هم ماشین لباسشویی روشن نشد با همدان سرویس تماس بگیرید تا کارشناسان شما راهنمایی کنند.
2- صدا دادن لباسشویی و تکان خوردن لباسشویی هنگام شستشو :
اغلب دلیل تکان خوردن لباسشویی تراز نبودن پایه های لباسشویی است ولی اگر پایه‌ها تراز بودن دلایل زیر را بررسی کنید :
• شلنگ تخلیه آب به بدنه لباسشویی برخورد می‌کنید.
• لباس‌ها داخل مخزن لباسشویی به طور منظم توزیع نشده است.
• لاستیک لرزه گیر کمک فنر لباسشویی از جای خود خارج شده و یا پوسیده شده است.
• تعادل مخزن لباسشویی به هم خورده است و این ناشی از هم‌تراز نبودن فنرهای آویز لباسشویی است.
• تسمه لباسشویی خراب شده است.
3- ماشین لباسشویی نشتی آب دارد :
شلنگ تخلیه و یا ورودی آب را کنترل کنید.
لاستیک دور درب را کنترل کنید که پاره یا پوسیده نشده باشد.
خرطومی های جای پودر به دیگ و از دیگ به پمپ آب ممکن است پاره شده باشند.
راهنمای نگهداری و سرویس ماشین لباسشویی:
۱- قرار گیری مناسب ماشین لباسشویی:
نگه داری و استفاده درست از ماشین لباسشویی باعث افزایش طول عمر مفید ماشین خواهد شد.ماشین لباسشویی خود را با استفاده از پیچ های زیر ماشین تراز کنید تا ماشین نلرزد.
ماشین را در معرض نور خورشید و اشعه قرار ندهید و در آشپزخانه جای مناسبی را به ماشین لباسشویی انتخاب کنید که تاسیسات و محل تخلیه آب در ارتفاع بالاتری از شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی نباشد که عمر پمپ تخلیه را کاهش دهد.
2- از بین بردن رسوبات کلسیم در ماشین لباسشویی :
هر چند وقت یکبار بدون اینکه لباس برای شستشو در ماشین بگذارید برنامه شستشو را با یک حلال کلسیم برای ماشین لباسشویی داشته باشید تا رسوبات بوجود آمده از بین برود و عمر ماشین افزایش پیدا کند.
3- لاستیک دور درب ماشین لباسشویی اسنوا مانند سایر لاستیک های موجود در بازار بسیار نرم و منعطف است و نیاز به تمیز شدن دارد. میکروب و قارچ و باکتری روی لاستیک و داخل مخزن می نشیند پس بهتر است بسیار آرام این قسمت ها با پارچه و دستمال تمیز شوند بدون اینکه به لاستیک فشار آورده شود و پاره شود.
پیغام های خطا در ماشین لباسشویی اسنوا
Err 1 : در اینصورت چراغ درب دستگاه روشن نمی شود که دلیل آن بسته نشدن صحیح درب می باشد.
Err 2: در صورتی که دیده شود که چراغ درب دستگاه در در هر 4 ثانیه، دوبار چشمک زند که نشانگر اشکال در تخلیه بوده و لازم است به پاک کردن فیلتر پرداخت لوله تخلیه را باید از نظر گرفتگی بررسی کرد .
Err 3: اگر چراغ درب دستگاه در هر 4 ثانیه سه بار چشمک زد نشان دهنده این است که سنسور حرارتی اتصالش کوتاه یا باز شده است. برای رفع این مشکل نیاز است که با خدمات پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.
Err 6 : در صورتی که سرعت موتور دستگاه شما خیلی تند یا کند باشد چراغ دستگاه در فاصله هر 4 ثانیه، 6 بار چشمک می زند. برای رفع این مشکل نیاز است که با خدمات تعمیرگاه مجاز لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.
جهت تعمیر لباسشویی اسنوا در همدان با شماره 08138244444 و aیا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات لباسشویی انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5