تلفن:

08138251188 - 09181117805

تعمیر جاروبرقی ال جی

تعمیر جاروبرقی ال جی
تعمیر جاروبرقی الجی : مجموعه همدان سرویس ( نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی ال جی ) دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات الجی جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.
خدمات جاروبرقی ال جی درهمدان سرویس
فروش قطعات جاروبرقی ال جی
تعویض قطعات جاروبرقی ال جی در کارگاه
تعویض موتور جاروبرقی ال جی
سرویس موتور جاروبرقی ال جی
تعویض بلبرینگ جاروبرقی ال جی
تعویض پروانه ، ذغال ، جا ذغالی ، بوبین ( بالشتک ) جاروبرقی ال جی
شستشو و بادگیری جاروبرقی ال جی
تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ال جی
تعویض سیم جمع کن جاروبرقی ال جی
تعمیر جاروبرقی ال جی
تعمیر جاروبرقی الجی در تعمیرگاه تخصصی و مجهزهمدان سرویس با استفاده از قطعات فابریک الجی انجام میگردد ، برای رفاه حال شما عزیزان در زیر به چند نکته درباره نگهداری جاروبرقی ال جی اشاره میکنیم تا کمتر به تعمیرکار جاروبرقی ال جی نیازمند شوید :
بعد از 10 دقیقه استفاده از جاروبرقی ال جی به آن استراحت دهید .
پاکت و فیلتر جاروبرقی ال جی خود را به موقع تعویض نمایید .
چنانچه جاروبرقی الجی شما آب و خاک نمیباشد ، آب را با آن جارو ننمایید
آموزش تعمیرات جاروبرقی ال جی
در این قسمت میخواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه از جاروبرقی الجی خود استفاده کنید و اگر مشکلی پیش آمد خودتان تعمیرکار جاروبرقی ال جی خود شوید .
چگونه مشکل جاروبرقی ال جی را برطرف کنیم ؟
اگر موتور جاروبرقی الجی کار نکرد ، مطمئن شوید که دستگاه به برق وصل است و گیرنده الکتریکی مشکلی ندارد. کابل برق را نیز تست کنید.
اگر موتور جاروبرقی ال جی متوقف می شود و دوباره کار می کند، کابل برق، کلید، موتور و فن را تست کنید و در صورت نیاز سرویس و یا تعویض کنید.
اگر موتور کند کار می کند، به دنبال هر گونه آشغال یا تجمع گرد و خاک به مرور زمان بگردید و در صورت وجود آن را برطرف کنید. اگر فن خراب است، آن را تعویض کنید. برس های فرسوده را تعویض کنید و بیرینگ های خشک را با روغن و یا گریس سبک روغن کاری کنید و بیرینگ های فرسوده را تعویض کنید.
اگر مکش جاروبرقی کافی نیست، به احتمال زیاد مخزن یا کیسه آن پر شده است. در صورت نیاز آن را خالی و یا تعویض کنید. همچنین لوله فنری را از نظر انسداد چک کنید و در صورت گیر کردن یا تجمع اشیا در آن، مشکل را برطرف کنید. فیلتر را تمیز یا تعویض کنید.
درصورت نیاز میتوانید با متخصصین مجموعه همدان سرویس در ارتباط باشید
آدرس :همدان،میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،بعد از تقاطع جوادیه نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی حمام صفا تلفن تماس : 08138244444
09181117805
تعمیر جاروبرقی ال جی در همدان
جهت درخواست تعمیرات جاروبرقی ال جی  در همدان با شماره 08138244444 و یا درخواست تعمیرات خود را از طریق لینک به صورت انلاین ثبت کنید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5