تلفن:

08138251188 - 09181117805

آموزش استفاده صحیح از لباسشویی

آموزش استفاده صحیح از لباسشویی
استفاده از ماشین لباسشویی به صورت صحیح کار زیاد پیچیده ای نیست.البته در صورتی که که آموزش استفاده از ماشین لباسشویی را به خوبی بلد باشیم. همیشه تعمیر ماشین لباسشویی برای ما هزینه های زیادی داشته است. ولی تا به حال با خودمان فکر کرده ایم که علت خراب شدن ماشین لباسشویی چیست؟

آموزش استفاده صحیح از لباسشویی

قبل از ریختن لباس ها در ماشین لباسشویى، جیب هاى لباس را به دقت وارسى کنید و محتویات جیب ها را خالی نمایید. زیپ لباس هاى زیپ دار را قبل از انداختن آنها در ماشین لباسشویى ببندید. برای آنکه به ماشین آسیبی وارد نشود دکمه ها را باز بگذارید. لباس های ظریف منجوق دوزی و تزیین دار را وارونه نموده و در کیسه توری بیاندازید و سپس در ماشین لباسشویی بیاندازید. اگر می خواهید لباس های زیر زنانه را در ماشین لباسشویی بشوید آنها را نیز در توری بیاندازید.
لباسی را که می خواهید برای اولین بار بشویید و مطمئن نیستید رنگ می دهد یا خیر با دست و تنها بشویید.
بهتر است لباس ها را طوری در ماشین قرار دهید که کاملا باز و صاف باشند؛ از قرار دادن لباس به شکل مچاله یا تا شده در ماشین اجتناب کنید.
لباس هاى سفید و رنگى را از هم جدا نمایید و جداگانه بشویید.
درجه ماشین لباسشویى را روی دمای مناسب با توجه به جنس و نوع لباس ها و میزان کثیف بودن لباسها قرار دهید. برخی از ماشین های لباس شویی برنامه های از پیش تعیین شده ای دارند که کمی قابل تغییرند؛ برای شستن لباس ها آنهایی را که می توان با یک برنامه شست جدا کنید و با آن برنامه بشویید.
برای مراقبت از خودتان لباس ها را در حالتی که دولا شده اید (مثل تصویر) در ماشین نریزید. روی دو زانو یا روی زمین بنشینید.اگر نمی توانید روی یک چهارپایه کوچک بنشینید. تصور نکنید این کار مدت کوتاهی طول می کشد و اهمیتی ندارد در چه حالتی این کار را انجام دهید.
ظرفیت ماشین لباسشویی را تکمیل کنید. نه کمتر و نه بیشتر از ظرفیت در ماشین لباس نریزید. برای هر ماشین لباسشویی با هر وزنی، به میزان نصف آن باید لباس خشک در ماشین بریزید. مثلا اگر ماشین لباسشویی تان 8 کیلویی است باید 4 کیلو لباس خشک در آن بریزید. روش دیگر این که بعد از ریختن لباس ها در ماشین به اندازه ای فضا خالی بماند که دستتان را به راحتی داخل ماشین روی لباس ها قرار دهید.
بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی لاستیک ورودی را خشک کنید و اگر نیاز دارد آن را با پارچه نمدار تمیز کنید.
حداقل ماهی یک بار اجازه دهید ماشین لباسشویی تنها با آب و بدون لباس و مواد شوینده کار کند و صافی و پرزگیر آن را تمیز یا تعویض کنید.
اگر برایتان مقدور است در ماشین لباسشویی را همیشه باز بگذارید تا رطوبت در آن نماند؛ و اگر مقدور نیست حداقل تا چند ساعت بعد از استفاده در را باز بگذارید.
-برای اطمینان بیشتر می توانید برای ماشین لباسشویی نیز از محافظ الکتریکی استفاده کنید تا از نوسانات احتمالی برق در امان بماند.
جهت تعمیرات لباسشویی  با شماره 08138244444 و یا 09181117805 تماس حاصل فرمایید.
جهت درخواست تعمیرات لباسشویی انلاین از طریق لینک درخواست خود را ثبت کنید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5